11.12.2017

Zmieniamy dla Was Knowledge Garden!

knowledge garden logo

Truizmem jest, że żyjemy w czasach dynamicznych zmian. W stwierdzeniu tym zawarta jest jednak niezwykle istotna dla nas wszystkich informacja: musimy bezustannie dostosowywać się do otoczenia, aby za nim nadążyć. Właśnie dlatego postanowiliśmy wdrożyć zmiany na Knowledge Garden.

Celem platformy jest dostarczanie Wam na tyle wartościowej i łatwej do przyswojenia wiedzy, aby bezustanne transformacje biznesowego środowiska nie stanowiły dla Was jakiejkolwiek przeszkody. Teraz kolej na nas! Wszak nie możemy dopuścić do sytuacji, w której “szewc by bez butów chodził”.

Oddajemy Wam do użytku trzy nowe moduły – blogosferę, badania oraz system komentarzy. Pozwólcie, że pokrótce przedstawimy Wam je poniżej. Po ich pełną wersję naturalnie zapraszamy na platformy:

Knowledge Garden
KG questus academy


BLOGOSFERA

Jak wylicza Kevin Kelly, redaktor naczelny magazynu Wired i autor ksiązki „The Inevitable” – każdego roku powstaje 8 milionów utworów, 2 miliony książek, 16 tysięcy filmów, 30 miliardów postów na blogach i 182 miliardy tweetów. To oczywiste, że żaden człowiek nie jest w stanie przejrzeć choćby procenta nowopowstałych tworów. Na dodatek dynamicznie zmieniające się biznesowe środowisko nakłada na nas presję czasu, która jeszcze bardziej komplikuje, a chwilami wręcz uniemożliwia codzienny rozwój.

Ogromną wartością staje się więc monitorowanie, filtrowanie i wyłuskiwanie najważniejszych, najciekawszych kawałków wiedzy. Zarówno ludzie, jak i wielopoziomowe organizacje są w stanie płacić okazałe sumy za wybór i analizę wyłącznie tych informacji, które faktycznie wzbogacą ich kompetencje. My również postanowiliśmy zaproponować rozwiązanie, które będzie selekcjonować to, co na Knowledge Garden najważniejsze – wiedzę. Tym razem zaczerpniętą z najlepszych, polskich i zagranicznych blogów i portali marketingowo-biznesowych.

Na Blogosferze Knowledge Garden każdego dnia znajdziecie więc nową treść, wyłonioną przez nas z contentu zamieszczanego na polskich i zagranicznych blogach marketingowo-biznesowych. Naszym celem jest dostarczanie Wam wyłącznie tych artykułów, które faktycznie wniosą coś do Waszego życia zawodowego.

Blogosferę Knowledge Garden znajdziecie w panelu górnym platformy:

blogosfera

Po kliknięciu pojawi się przed Wami Blogosfera Knowledge Garden, czyli miejsce, w którym znajdziecie starannie wyselekcjonowane treści z polskich i zagranicznych blogów marketingowo-biznesowych.

blogosfera 2

Do artykułów dopisujemy również krótkie notki, które ułatwią Wam znalezienie wyłącznie tych postów, które odpowiadają Waszym zainteresowaniom. Aby przejść do oryginalnej treści, wystarczy kliknąć przycisk “przeczytaj”.

blogosfera 3

Blogosferę znajdziecie na platformach:

Knowledge Garden
KG questus academy


BADANIA

Kolejny nowy moduł – badania jest, podobnie jak blogosfera, dostępny w panelu górnym platformy Knowledge Garden.

badania

Po kliknięciu w przycisk na Waszych ekranach wyświetli się niewielkie okienko z przygotowaną przez nas ankietą. Poprzez badania chcielibyśmy zebrać Wasze opinie na rozmaite, marketingowo-biznesowe tematy, a następnie stworzyć z nich raporty i inne merytoryczne materiały.

badanie

Wszelkie ankiety są w pełni anonimowe.

Badania znajdziecie na platformach:

Knowledge Garden
KG questus academy


KOMENTARZE

Na platformach pojawił się również moduł komentarzy. Od teraz możecie toczyć wielogodzinne i wielowątkowe dyskusje pod każdym udostępnionym materiałem! Wystarczy kliknąć w ikonkę „dymka”, napisać kilka słów i opublikować komentarz.

komentarze

Komentarze znajdziecie na platformach:

Knowledge Garden
KG questus academy


Mamy nadzieję, że dzięki nowym funkcjonalnościom, Wasza przygoda z platformą Knowledge Garden stanie się jeszcze bardziej inspirująca! Do zobaczenia na platformach!

Knowledge Garden
KG questus academy

Jeżeli nie posiadacie konta na żadnej z ww. platform – dajcie znać, na pewno coś zaradzimy!