Cytat Dnia
Fundamentem rozwoju jest przełom

Trendy 2019 wg ekspertów The Chartered Institute of Marketing

Rok 2019 za pasem. Marketerzy zachodzą więc w głowę, co czeka ich w nadchodzących 12 miesiącach i zastanawiają się, jak odpowiedzieć na błyskawicznie zmieniające się trendy. Postanowiliśmy więc wyjść naprzeciw potrzebom i zasięgnąć wiedzy w najstarszej i prawdopodobnie największej organizacji zrzeszającej marketerów na świecie – The Chartered Institute of Marketing (CIM). O przewidywania na przyszły rok zapytaliśmy tych ekspertów CIM, którzy na co dzień szkolą marketerów w Polsce.

Czytaj więcej...

Święta, Święta i… Święta [przegląd blogosfery marketingowej #6]

W ostatnich tygodniach temat „Święta” zdominował nie tylko biznesowe, ale wszelkie możliwe media. Postanowiliśmy więc przefiltrować wysyp bożonarodzeniowych tekstów i wybrać dla Was najbardziej wartościowy content w ramach kolejnej odsłony marketingowej blogosfery! Przed Wami statystyki, raporty i garść porad m. in. od Marketingu przy Kawie, Freshmaila, SiteVisibility czy Interactive Content Marketing Blog!

Czytaj więcej...

Customer Experience Management w B2B – jak budować doświadczenia konsumenta poprzez eventy?

Event zdaje się być jedną z najskuteczniejszych, jeśli nie najbardziej efektywną, metodą kreowania pozytywnych doświadczeń konsumentów. Jak jednak Customer Experience zmienia się w epoce digital? Jaka jest rola Customer Experience Managementu w budowaniu przewagi konkurencyjnej?  Jak wpłynie na nią rozwój AI, AR, VR? Odpowiedzi na te pytania poszukaliśmy u Przemysława Litwina, właściciela Agencji Eventowej Lilla House.

Czytaj więcej...