21.11.2017

XXII edycja Warsztatów Strategicznych questus academy

Za nami XXII edycja Warsztatów Strategicznych questus academy. W kieleckim Hotelu Binkowski, przez 3 dni przeżyliśmy wspólnie mnóstwo cudownych chwil, zaczerpnęliśmy niezliczoną ilość inspiracji i wznieśliśmy pokaźną liczbę „toastów” 😉 To były naprawdę wspaniałe chwile, za które chcielibyśmy Wam gorąco podziękować!

Tegoroczne Warsztaty Strategiczne upłynęły pod znakiem zagadnień związanych z nowoczesnymi technologiami i ich wpływem na naszą codzienną pracę. Jak sztuczna inteligencja wpłynie na zatrudnienie? W jaki sposób AI wspomoże, a w jakim stopniu utrudni naszą pracę? Czy ludzie staną się niedługo narzędziami w rękach maszyn? Na to pytanie starali się odpowiedzieć prelegenci:

  • Michał Wolniak
  • Lech C. Król
  • dr Jacek Sobek
  • dr Maciej Czeremski
  • dr Jacek Pogorzelski
  • Jarosław Spychała
  • Tadeusz Żórawski

W ramach XXII Warsztatów Strategicznych uczestnicy wzięli również udział w grze strategicznej InDigital przygotowanej przez Michała Dziekońskiego i Artura Maciorowskiego. Najlepszą kampanię digitalową stworzyli: Joanna Grzanecka, Sylwia Rogowska. Barbara Zuziak, Łukasz Kwiecień oraz Wojciech Szymański.

_G3A0682_1

Nasze spotkanie uświetnił Grzegorz Turnau, który w sobotni wieczór nie tylko zagrał m. in. „Bracką”, „Na Plażach Zanzibaru”, „Cichosza” czy „Naprawdę nie dzieje się nic”, ale również podjął wyzwanie odpowiedzi na pytania Roberta Kozielskiego i naszych gości. „Standing Ovation” dla krakowskiego artysty potwierdziło, że sprostał niełatwemu zadaniu 😉

_G3A2707

Mamy nadzieję, że XXII Warsztaty Strategiczne questus academy były dla Was równie magicznym przeżyciem, co dla całego zespołu questusa. Gorąco dziękujemy za Waszą obecność i niesamowitą energię, która sprawiła, że 3 dni spędzone w kieleckim Hotelu Binkowski na długo zagoszczą w naszej pamięci.

_G3A2245

Wierzymy również, że to tylko „kolejne” spotkanie we wspólnym gronie – okazji do wspólnych rozmów i biesiad zdecydowanie nie zabraknie! Już 15 grudnia widzimy się na świątecznej questusówce, a w 2018 roku czeka nas kolejna edycja Best Practice i XXIII Warsztaty Strategiczne. Już nie możemy się doczekać!

Na wszelkie pytania odnośnie nadchodzących spotkań chętnie odpowie Ania Muskała, którą znajdziecie:

Do zobaczenia!