07.02.2018

Wyniki sesji egzaminacyjnej December 2017

Znamy już wyniki z sesji egzaminacyjnej December 2017.  Słowo siurpryza najlepiej oddaje to co się właśnie wydarzyło.

Nie znacie tego słowa? My też nie. Gdzieś kiedyś się przewinęło, ktoś kiedyś coś usłyszał, ale co ono właściwie oznacza. Ale po kolei.

Na przełomie listopada i grudnia, kiedy składaliśmy prace do The Chartered Institute of Marketing, emocje sięgały zenitu.  Nasi specjaliści od Exam Preparation Project: Artur Maciorowski, prof.  Robert Kozielski i Agata Mardosz-Grabowska, do ostatniego dnia służyli pomocą merytoryczną i dbali o to, aby każda praca otrzymała pozytywne oceny na jak najwyższym poziomie. W sumie złożonych zostało 18 egzaminów, a my i nasi studenci musieliśmy cierpliwie czekać na oficjalne wyniki z Londynu aż do pierwszych dni lutego.

Na dowód załączamy Wam zdjęcie – popatrzcie, jak wyglądaliśmy wypatrując wieści z CIM.

questus egzaminy

Ale w końcu są. 100% pozytywnie ocenionych egzaminów. Szok. Siurpryza. Prawda.

sesja egzaminacyjna december the chartered institute of marketing

Przyglądamy się szczegółowym ocenom i kolejny surprise. Joanna Grzanecka (Yamaha Motors), która w tej sesji pisała pracę z Digital Strategy otrzymała 90 punktów na 100 możliwych. Gratulacje, Joasiu, nikt nigdy nie uzyskał w naszym centrum tak wysokiej oceny z programu Diploma in Professional Marketing. Ustawiłaś poprzeczkę na bardzo wysokim poziomie. Czapki z głów.

Siurpyza – niespodzianka, zaskoczenie, sensacja.  Aż tak dobrych wyników się nie spodziewaliśmy. Po wprowadzeniu nowego sylabusa przez The Chartered Institute of Marketing, egzaminy stały się wprawdzie odrobinę łatwiejsze, ale nadal są to wymagające, kilkustronnicowe prace, które spędzają sen z powiek niejednemu marketerowi.

Gratulacje należą się również: Dominice Romanowskiej, Agacie Polińskiej, Joasi Langer, Agnieszce Rowińskiej, Sylwii Rogowskiej, Ewelinie Kałce, Małgosi Otte-Borges, Maciejowi Sierakowskiemu i ponownie Joasi Grzaneckiej, dla których była to ostatnia sesja egzaminacyjna. Wszystkie Panie mają już na koncie pozytywne oceny ze wszystkich egzaminów, zatem mogą spodziewać się bardzo miłej przesyłki prosto z Londynu – dyplomu The Chartered Institute of Marketing.

Chcemy także podziękować za wspaniałe wyniki: Joasi Placie, Mariannie Zbyryt, Ani Woronowicz, Kindze Ogonowskiej, Pawłowi Sadowskiemu, Agnieszce Lisikiewicz, Mariuszowi Grodziemu i Kasi Łapińskiej. Kolejny etap przybliżający Was do zdobycia dyplomu za Wami.

Nie możemy się doczekać, co tez wydarzy się w sesji wiosennej. Mamy nadzieję, że będzie równie zaskakująca. Tym razem czekamy na prace ocenione na 100 punktów. Trzymamy kciuki!