07.09.2018

Wyniki egzaminów CIM z sesji July 2018!

Krew, pot i łzy. Nieprzespane noce, hektolitry kawy, walka z czasem. Oto, czym okupione są prace nad egzaminami The Chartered Institute of Marketing (CIM). Czy było warto? A jakże!

Niektórzy mawiają, że rozwój musi boleć. Egzaminy CIM niewątpliwie do łatwych nie należą i już za samą wolę walki należą się nielicznym śmiałkom gratulacje. W końcu, kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana. A tegoż trunku poleje się dziś niemała ilość, bo oto CIM ogłosił wyniki!

Z nieskrywaną radością i ogromnym uśmiechem na twarzy, spieszymy Wam je przedstawić. W questusie zdawalność podczas ostatniej sesji – July 2018 – osiągnęła najwyższy możliwy wynik: 100%! Z wszystkich bloków!

 

Serdecznie gratulujemy wybrańcom

Z dumą pragniemy zatem ogłosić, że:

A szczególne gratulacje należą się tym, którzy zdali właśnie trzeci egzamin levelu 6., otrzymując tym samym certyfikat Diploma in Professional Marketing. Ci śmiałkowie to: Agnieszka Lisikiewicz oraz Kamil Rusjan, który dokonał tego w niemal rekordowym czasie – w dwóch sesjach! Obu szczęśliwym posiadaczom certyfikatu GRATULUJEMY!

Poniżej prezentujemy, jak questusowe wyniki mają się do globalnych. Naprawdę jest się czym chwalić. 😉

wyniki sesji july 2018 cim

Nasze serca się radują równie mocno, jak serca samych zainteresowanych. Oto jak wyczekiwaliśmy wyników – w napięciu i emocjach:

wyniki july 2018

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy! I jednocześnie przypominamy, że już niebawem – w listopadzie – macie możliwość uczestniczenia w oficjalnej graduacji CIM w Londynie.

 

Szansa dla następców!

Jeśli Wy również chcielibyście uzyskać międzynarodowy certyfikat, dołączajcie do kolejnej edycji programu Diploma in Professional Marketing (start grupy 12 października) lub pierwszej odsłony Digital Diploma in Professional Marketing (start grupy 19 października).

Na Wasze zgłoszenia czeka Ania Muskała:

email: amuskala@questus.pl
mobile: 601 052 704