07.03.2019

Startujemy z rekrutacją na Program CIM!

Nowy rok, nowe porządki, nowe wyzwania. Ruszamy z rekrutacją na kolejną edycję Programu CIM Diploma in Professional Marketing – tym razem w nieco zmienionej formule. Co czeka uczestników podczas tegorocznej odsłony szkolenia?

 

Dwie ścieżki programu

W tym roku postanowiliśmy nieco odświeżyć formułę programu i podzieliliśmy szkolenie na dwie ścieżki rozwojowe – strategiczną i digitalową. Program zaawansowany CIM rozpocznie się zatem od dwóch bloków podstawowych – Strategic Marketing i Digital Strategy, po których uczestnicy będą mieć możliwość wybrania specjalizacji:

Strategic Diploma in Professional Marketing – skoncentrowana na budowie strategii, analityce marketingowej i wdrażaniu innowacji, złożona z modułów:

Ścieżka ta przygotowuje uczestników do uzyskania certyfikatu Diploma in Professional Marketing.

Digital Diploma in Professional Marketing – zorientowana na rozwój kompetencji digital marketingowych uczestników, złożona z modułów:

Ta specjalizacja pozwala natomiast przygotować się do egzaminów związanych z certyfikatem Digital Diploma in Professional Marketing.

 

Naturalnie dla najambitniejszych – istnieje możliwość uczestniczenia we wszystkich sześciu modułach. Wówczas będziecie przygotowani do uzyskania nie jednego, ale aż dwóch certyfikatów The Chartered Institute of Marketing!

 

Niezmiennie – profesjonalna kadra szkoleniowa

Zmianie nie ulega natomiast kadra szkoleniowa, którą, bez względu na edycję i ścieżkę programu, stanowią praktycy i akademicy z wieloletnim doświadczeniem w biznesie. Podczas zajęć na Programie zaawansowanym CIM spotkacie m. in. dr hab. Roberta Kozielskiego, Jacka Kotarbińskiego, Tadeusza Żórawskiego, dr Jacka Pogorzelskiego, Małgorzatę Nowak, Artura Maciorowskiego czy Wojciecha Szymańskiego.

 

Start już 5 kwietnia!

Inauguracja kolejnej edycji programu nadchodzi wielkimi krokami – startujemy już 5 kwietnia w Warszawie. Warto więc zawczasu zarezerwować miejsce podczas programu i skontaktować się w tej sprawie z Anią Muskałą, którą znajdziecie:

Do zobaczenia na Programie CIM!