04.03.2019

Grupo DM42, dziękujemy!

Nasza wspólna, marketingowa podróż powoli dobiega końca – wraz z ostatnią sesją z modułu Digital Strategy, grupa DM42 sfinalizowała „zajęciową” część programu Diploma in Professional Marketing. Pamiętajcie jednak, że przed nami jeszcze jeden, niezwykle istotny etap wyprawy – Warsztaty Strategiczne questus academy, na których spotkamy się już w listopadzie!

 

Niemal rok wspólnych zmagań

Aż trudno w to uwierzyć, ale za nami blisko 12 miesięcy wspólnej pracy, wymiany wiedzy i networkingu. Dokładnie 6 kwietnia, dziewiętnastu głodnych wiedzy marketerów pojawiło się bowiem na pierwszych zajęciach z modułu Strategic Marketing.

 

szkolenie marketingowe warszawa

 

Uczestnicy zgrabnie przebrnęli przez moduły Mastering Metrics i Driving Innovation, zaliczając zarówno zajęcia z gier symulacyjnych z Michałem Dziekońskim, jak i niełatwą sesję z rachunkowości zarządczej, prowadzoną przez dr Marcina Michalaka.

 

networking marketing warszawa

 

Finalnym etapem programu były dwie sesje z modułu Digital Strategy, prowadzone przez Artura Maciorowskiego. Wspólne uściski i tort, który pojawił się na zajęciach, to jednak zdecydowanie za mało, aby podsumować tak intensywny, ale i niezwykle inspirujący rok. Właśnie dlatego, oficjalne zakończenie 42. edycji Diploma in Professional Marketing, okraszone galą, dyplomami i wzniosłymi słowami niejakiego Roberta Kozielskiego, odbędzie się podczas 24. odsłony Warsztatów Strategicznych questus academy.

 

Już niedługo zobaczymy się ponownie!

To zatem nie koniec wspólnych spotkań. Przed Wami jeszcze jedna sesja rozwojowa z dr Katarzyną Nizińską, a po niej 1-dniowe Best Practice i, przede wszystkim, wyjazd na wspomniane Warsztaty Strategiczne questus academy. Już w listopadzie zobaczymy się podczas ich 24. edycji, gdzie wspólnie podyskutujemy nad najważniejszymi biznesowymi trendami i, co najważniejsze, zorganizujemy oficjalną galę zakończenia programu Diploma in Professional Marketing, podczas której będziemy świętować Wasz sukces do późnych godzin… porannych 😉

Więcej szczegółów przekażemy Wam wkrótce. Już dziś możemy jednak zapewnić, że będzie to naprawdę inspirujące i obfite w zaskakujące i wzniosłe momenty wydarzenie!

A tymczasem, raz jeszcze dziękujemy za dwanaście inspirujących miesięcy i mamy nadzieję, że to dopiero pierwszy , a nie ostatni, rok wspólnych spotkań!

questusowka