06.02.2019

Dodajemy questusa na LinkedInie!

Często pytaliście nas, czy istnieje możliwość wpisania uczestnictwa w programach szkoleniowych CIM w sekcji „wykształcenie” w Waszych profilach na LinkedInie. Powalczyliśmy zatem nieco z tamtejszą obsługą klienta, ponegocjowaliśmy przy wirtualnym stole i możemy ogłosić, że udało nam się udostępnić Wam tę funkcjonalność! Poniżej znajdziecie instrukcję, jak to zrobić.

 

Jak uzupełnić sekcję „wykształcenie”?

W pierwszej kolejności musicie naturalnie odwiedzić swój profil na LinkedInie. Tam, po przewinięciu w dół strony, znajdziecie sekcję „wykształcenie”, w której należy kliknąć „plusik” w jej prawym górnym rogu.

Wówczas na ekranie pojawi się okienko związane z dodawaniem nowego elementu w sekcji.

linkedin

Kolejne pola wypełniacie naturalnie wedle własnego uznania, podrzucamy Wam krótką instrukcję sugerowanych elementów:

  1. Uczelnia – wystarczy wpisać „questus”, a następnie kliknąć w nasze logo.
  2. Kierunek studiów – Diploma in Professional Marketing lub inny program.
  3. Od roku do roku – lata, w których trwała dana edycja programu.
  4. Prześlij/Link – możemy wrzucić w tym miejscu np. skan/zdjęcie certyfikatu otrzymanego za udział w programie.

Po wypełnieniu wszystkich pół klikamy przycisk „zapisz” i… gotowe! Właśnie dołączyliście do grona absolwentów questus, również na LinkedInie 🙂

 

Akcja rekomendacja!

Przy okazji uzupełniania linkedinowego profilu mamy do Was małą prośbę. Pracujemy właśnie nad zbieraniem opinii w wizytówce Google i poszukujemy CIMków, którzy byliby skłonni napisać o nas kilka słów. Jeśli zatem miło wspominacie realizowane przez nas szkolenia czy też eventy, takie jak Warstzaty Strategiczne questus academy czy Best Practice, będzie nam bardzo miło, jeśli wrzucicie krótką opinię do naszej wizytówki.

Jak to zrobić? Wystarczy, że wpiszecie w wyszukiwarkę Google hasło „questus”, a następnie klikniecie „dodaj opinię” w panelu wyświetlonym z prawej strony przeglądarki.

Chętnie odwdzięczymy się za miłe słowa – jeśli potrzebujecie rekomendacji na LinkedInie, dajcie znać! Piszcie koniecznie do Ani Muskały: amuskala@questus.pl

 

googlelinkedinquestusrekomendacjawizytówka