W dobie zmian trybu pracy i życia wywołanych czynnikiem makrośrodowiskowym, warto poświęcić nieco czasu na nadrobienie zaległości wiedzowych. Można pokusić się o przeczytanie książek, na które do tej pory brakowało nam czasu, można zajrzeć na nasz kanał na Youtubie, gdzie znajdziecie potężną dawkę wiedzy. Jednak mamy dla Was jeszcze jedną propozycję – przygotowanie do międzynarodowego certyfikatu z marketingu stosowanego! ?

 

Czego nauczycie się na programie online?

Applied Marketing to program na akredytacji The Chartered Institute of Marketing. Kurs opiera się na idei self-paced learning i realizowany jest w trybie online w języku angielskim. Podczas studiowania zdobędziecie wiedzę z następujących obszarów:

Przećwiczycie również zastosowanie poznanej wiedzy w praktyce na przygotowanych dla Was case studies!

 

Dodatkowe wartości

Program dostosowany jest do różnych potrzeb percepcji materiału. Na platformie znajdziecie bowiem sesje w formie video, podcastu, transkrypcji oraz prezentacji. Ponadto, każdy moduł kursu kończy się quizem sprawdzającym dotychczas pozyskaną wiedzę. Każdy student otrzymuje również podręcznik w formie papierowej, który wysyłamy na wskazany adres. Proponujemy również dodatkowe materiały poszerzające wiedzę – artykuły i video – oraz możliwość konsultacji z Tutorem.

 

Międzynarodowy certyfikat

Kurs kończy się podejściem do międzynarodowego egzaminu CIM, który pozwala uzyskać certyfikat Award in Applied Marketing wydawany przez ten prestiżowy instytut brytyjski. Sam egzamin odbywa się w trybie offline w jednej z trzech sesji egzaminacyjnych w roku: April, July lub December. To student wybiera, do której sesji chciałby przystąpić.

 

Jak dołączy do programu?

Aby zapisać się na kurs Applied Marketing lub dowiedzieć się więcej o programie, wystarczy skontaktować się z naszym Project Managerem:

Donata Wilczewska
tel.  691-366-116
email: dwilczewska@questus.pl

Więcej informacji znajdziecie również pod tym linkiem.

Do zobaczenia na wirtualnych zajęciach! ?

   

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie nigdzie publikowany. * - pola wymagane

Dodaj komentarz