Applied Marketing, czyli profesjonalne standardy międzynarodowe w formie online

Kurs Applied Marketing to jedyna możliwość uzyskania międzynarodowego certyfikatu The Chartered Institute of Marketing (CIM) w pełni online. O ile bowiem sam kurs odbywał się do tej pory online, sam egzamin był przeprowadzany stacjonarnie. Jednak tymczasowe egzaminowanie online wprowadzone na czas pandemii zostało niedawno ogłoszone przez CIM jako rozwiązanie na stałe. Z korzyścią i wygodą…

Kim jest Chartered Marketer?

The Chartered Institute of Marketing to najstarsza i największa organizacja zrzeszająca profesjonalnych marketerów na świecie. Poza globalnym systemem certyfikacji, Instytut proponuje również różne stopnie członkostwa w społeczności – w zależności od posiadanego doświadczenia, a także prestiżowy tytuł dla najlepszych – status Chartered Marketera. Jak nim zostać i co potem?

Co nowego znajdziecie na naszym kanale Youtube?

Pisaliśmy ostatnio o webinarach i podcastach oferowanych przez The Chartered Institute of Marketing. Warto jednak pamiętać, że questus również dysponuje kilkoma kanałami, w których znajdziecie spore zasoby wiedzowe. Dziś chcielibyśmy Wam przypomnieć o jednym z nich – naszym kanale Youtube. Omawiamy tam bardziej i mniej popularne modele, koncepty i narzędzia marketingowe w formie video.

Wiedza w formie audio, czyli podcasty CIM

Niedawno przypominaliśmy o webinarach CIM, które dostępne są zarówno w czasie rzeczywistym, jak i po transmisji. Tym razem przyjrzymy się innym zasobom wiedzowym, choć w nieco zbliżonej formie – podcastom. Poniżej przedstawiamy Wam kilka najciekawszych, które The Chartered Institute of Marketing opublikował w tym roku. Oczywiście, zachęcamy do odsłuchania!

Egzaminy CIM w czasach pandemii

Obecna, globalna sytuacja spowodowana pandemią COVID-19 wymusiła pewne zmiany w wielu aspektach życia. Dotyczą one również sposobu egzaminowania. Aby zadbać o bezpieczeństwo studentów, The Chartered Institute of Marketing postanowił tymczasowo zrezygnować z tradycyjnych pisemnych egzaminów. Instytut przewidział również dodatkową sesję egzaminacyjną September.

#RazemMamyWięcej – rozwiązanie na czas pandemii

Z powodu ograniczenia kontaktów interpersonalnych, częściej niż zwykle jesteśmy zdani sami na siebie. Obecna sytuacja wymusiła na nas rezygnację z wielu codziennych udogodnień. Tej sytuacji chce wyjść na przeciw Rent and Lend – ogólnopolska wypożyczalnia przedmiotów. Na swojej internetowej platformie pośredniczącej w wypożyczaniu różnych rzeczy, w ramach akcji #RazemMamyWięcej wprowadza możliwość oddania oraz pożyczania za…

Trendy, insighty, rozwój – darmowe webinary CIM

W dobie popularności e-learningu i webinarów, warto pamiętać, że również The Chartered Insitute of Marketing oferuje gros interesujących materiałów, dzięki którym poszerzycie swoją wiedzę marketingową! 😊 Webinary CIM to wartościowe źródło wiedzy pozwalające pozostawać na bieżąco z trendami i wyzwaniami środowiska biznesowego. Poniżej polecamy kilka z ostatnich wideo Instytutu.