Digital marketing na rynku farmaceutycznym

Wieść niesie, że jesteśmy już całkiem niezłymi ekspertami od marketingu farmaceutycznego. 😉 Właśnie rozpoczęliśmy bowiem program szkoleniowo-rozwojowy dla kolejnej firmy z tego rynku. Tym razem padło na firmę Mylan, z którą mieliśmy okazję współpracować w 2017 roku, przeprowadzając moduł Strategic Marketing w wersji zamkniętej. Teraz czas na prężnie rozwijający się digital!

Start 45. grupy programu Diploma in Professional Marketing

Z  przyjemnością informujemy, że 18 października wystartowała 45. grupa programu Diploma in Professional Marketing. Podobnie jak w grupie poprzedniej uczestników czekają 2 ścieżki specjalizacyjne: strategiczna i digitalowa oraz możliwość uzyskania 2 certyfikatów The Chartered Institute of Marketing z tą jednak różnicą, że w ramach zmienionego sylabusa wezmą udział w nowych modułach.

Szkolenia questus w ofercie Bazy Usług Rozwojowych

Baza Usług Rozwojowych to platforma, na której znajdują się informacje o szkoleniach i usługach, do których można otrzymać dofinansowanie. Firmy szkoleniowe, które znajdują się w Bazie Usług Rozwojowych muszą spełnić szereg kryteriów i dowieść wysokiego standardu oferowanych przez siebie usług, czego potwierdzeniem jest posiadanie certyfikatu jakości oferowanych usług.

questus blog

questus BLOG – co nowego?

Serdecznie zapraszamy na questusowego bloga. Nasi redaktorzy jak zawsze starają się, aby przekazać Wam najciekawsze informacje oraz wiedzę z zakresu marketingu oraz biznesu, a także inspirują i zarażają swoją marketingową pasją.   Trendy, ludzie, narzędzia, innowacje, wydarzenia, wiedza W dziale Trendy polecamy artykuł Psi marketing – 10 najciekawszych kampanii z udziałem psów. Zwierzęta od lat…

khs

Chwalimy się znajomymi – Agencja KHS kontynuuje współpracę z TVN i firmą Tarczyński

  Ostatnimi czasy możemy być dumni nie tylko z naszych CIMów, którzy znakomicie radzą sobie z kolejnymi egzaminami. Również nasi znajomi i partnerzy biznesowi odnoszą naprawdę imponujące rynkowe sukcesy. Jednym z najświeższych przykładów jest współpraca Agencji Know How Szwajkajzer z firmą Tarczyński i realizacja działań eventowych podczas TVN-owskiego Projektu Plaża!   Know How Szwajkajzer –…