cim egzaminy

 

W końcu poznaliśmy pełne wyniki z sesji egzaminacyjnej CIM April 2019. Oczekiwania zawsze przepełnione są tą nerwową nutą niepewności, jak tym razem zostaną ocenieni nasi „studenci”.

 

Mamy nowe rekordy!

Przede wszystkim cieszy nas wysoka zdawalność, choć nie ma co ukrywać, że przy module Mastering Metrics nie czujemy pełnej satysfakcji.  Zakres merytoryczny, z którym trzeba się zmierzyć przy pracach z tego obszaru za każdym razem daje się we znaki piszącym i tutorom.  Często można usłyszeć, że Strategic Marketing był stresujący i wymagający ze względu na podwójną formę weryfikacji wiedzy (praca projektowa i egzamin), ale to mierniki, przygotowanie czytelnego dashbordu i planu okazują się naprawdę trudnym zadaniem.

W pozostałych grupach egzaminacyjnych 100% zdawalność to powód do dumy dla zdających i ich tutorów. Szczególne wyrazy uznania składamy na ręce Ani Woronowicz. Moc, którą zaprezentowała również przy tej sesji jest imponująca. Już wcześniej Ania wykazała się niesamowitą wiedzą, która trafiła w serca egzaminatorów CIM. Jej całkowity wynik to najlepszy i niekwestionowany numer 1 wśród wszystkich zdających w naszym centrum. Nieprawdopodobnie wysoko zawieszona poprzeczka, którą trudno będzie pokonać.

 

wyniki sesja april 2019

 

Równie duże gratulacje należą się również Zuzanie Kubocz-Palczak i Mateuszowi Woźniakowi, którzy również zakończyli swoją przygodę egzaminacyjną zdobywając dyplom Diploma in Profesional Marketing.

 

To dopiero początek zmagań w tym roku!

Ledwie poznaliśmy wyniki z jednej sesji a za chwilę będziemy finiszować z kolejnymi pracami. Na plecach już czujemy oddech sesji June 2019. Dla wszystkich tych, którzy jeszcze nie podjęli tego wyjątkowego wyzwania przypominamy, że znamy już tematy do grudniowego sprawdzianu, które znajdziecie na platformie cim.knowledgegarden.pl w zakładce egzaminy – December 2019. Odszukacie je również na naszej stronie, w części poświęconej ścieżce strategicznej i digitalowej.

Powodzenia! ?

   

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie nigdzie publikowany. * - pola wymagane

Dodaj komentarz