Wieść niesie, że jesteśmy już całkiem niezłymi ekspertami od marketingu farmaceutycznego. 😉 Właśnie rozpoczęliśmy bowiem program szkoleniowo-rozwojowy dla kolejnej firmy z tego rynku. Tym razem padło na firmę Mylan, z którą mieliśmy okazję współpracować w 2017 roku, przeprowadzając moduł Strategic Marketing w wersji zamkniętej. Teraz czas na prężnie rozwijający się digital!

Startujemy!

8 listopada ruszyliśmy z kolejną częścią Akademii Marketingu, tym razem skupiającej się wokół digital marketingu. Cały program obejmie aż osiem sesji, w ramach których uczestnicy poznają od podstaw środowisko cyfrowe, następnie przejdą do strategii digitalowej, a w ramach ostatniego modułu omówią zaawansowane zagadnienia digitalowe.

 

 

Prócz sporej dawki wiedzy uczestnicy (w grupie jakże licznej, bo aż 20 osób!) poznają również wiele przykładów najbardziej udanych realizacji działań w środowisku digitalowym. Oczywiście całość programu oparta jest na międzynarodowych standardach The Chartered Institute of Marketing.

 

Moduł I: wprowadzenie i inspiracje

Pierwsze jednodniowe zajęcia odbyły się pod batutą Kamila Sokołowskiego, który tłumaczył, co to znaczy „umieć Internety”. Kolejna sesja odbędzie się jeszcze w listopadzie i obejmie kontynuację gry digitalowej rozpoczętej na zajęciach inauguracyjnych oraz omówienie best practices w digital marketingu. Zajęcia poprowadzą (raz jeszcze) Kamil Sokołowski oraz dr Jacek Pogorzelski. Tym samym zakończymy moduł pierwszy, a więc wstęp do digital marketingu.

 

Moduł II: strategia digitalowa

Moduł drugi planowany jest na dwie sesje zajęciowe realizowane już w nowym roku, w ramach których uczestnicy zgłębią wraz z Arturem Maciorowskim tajniki strategii digitalowej, a także wykorzystają je w praktyce podczas autorskiej gry Lead Generation.

 

 

Moduł III: zaawansowane zagadnienia digitalowe

Luty przyniesie ze sobą trzeci moduł, w ramach którego skupimy się na zaawansowanych zagadnieniach digitalowych. Najpierw dr Bartłomiej Kurzyk omówi zachowania i doświadczenia klienta w internecie, skupiając się na aspektach zarówno marketingowych, jak i psychologicznych. Następnie Wojciech Szymański zrealizuje tematy: zarządzanie contentem oraz analityka online.

 

Będzie intensywnie

Zakończenie Akademii Marketingu nastąpi natomiast w marcu – podczas ostatniej sesji „Digital Marketing w praktyce” uczestnicy ponownie spotkają się z Jackiem Pogorzelskim, w ramach której przetestują poznane strategie, narzędzia i modele w pracy w grupie i ćwiczeniach na case studies.

Zapowiada się naprawdę potężna dawka wiedzy i niezwykle intensywny i angażujący program. Mamy nadzieję, że przyniesie dużo inspiracji, nowych kompetencji i, a jakżeby inaczej, mnóstwo frajdy! ?

   

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie nigdzie publikowany. * - pola wymagane

Dodaj komentarz