Globalna sytuacja pandemiczna wymogła na nas tymczasowe przeniesienie zajęć programów CIM do środowiska digitalowego. Zajęcia były więc prowadzone w formie wideokonferencji w grupach DM44, DM45 oraz DM46 od marca aż do teraz. Nastał jednak czas, abyśmy spotkali się „w realu”! ?

 


Jak uczyliśmy się do tej pory?

Grupa DM46, która zainaugurowała program 27 marca 2020 nie miała jeszcze szansy zobaczyć się na żywo. Przez 3 miesiące uczestnicy spotykali się z Trenerami i ze sobą nawzajem tylko online. Mimo że zajęcia były równie pozytywnie odbierane, co potwierdzają ankiety ewaluacyjne, to jednak ograniczone możliwości oraz, przede wszystkim, czynnik społeczny sprawiały, że nie był to łatwy czas.

 

 

Powrót do zajęć stacjonarnych

Sytuacja się jednak odmienia. Już niebawem, w dniach 26-27 czerwca odbędzie się pierwsza sesja stacjonarna w Golden Floor w Warszawie! Będzie to niepowtarzalna okazja, aby raz jeszcze zainaugurować program w najnowszej grupie zaawansowanego programu CIM – już nie za pośrednictwem ekranu, ale wznosząc w górę symboliczny kieliszek szampana.

Piątkowe zajęcia poprowadzi prof. Robert Kozielski, który będzie kontynuował temat strategii marketingowej. Omówi również z uczestnikami egzaminy CIM. Natomiast w sobotę studenci podejmą temat value proposition z Małgosią Nowak. Będą to zarazem ostatnie zajęcia przed wakacjami, jak również ostatnie zajęcia z modułu Marketing and Digital Strategy.

 

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Oczywiście jesteśmy świadomi, że sytuacja nie jest jeszcze w pełni bezpieczna, dlatego zadbaliśmy o odpowiednie środki mające zapewnić naszym studentom jak największy stopień bezpieczeństwa. Niestety tym razem uściski i powitalne całusy nie będą wskazane.

 

Na sali szkoleniowej…

Po pierwsze zostanie zapewniona znacznie większa sala szkoleniowa, tak aby możliwe było utrzymanie dystansu 1,5 m między uczestnikami zajęć. Po drugie, każdy otrzyma buteleczkę płynu dezynfekującego oraz maseczkę ochronną.

 

 

Na przerwach kawowych…

Prócz tego, na całym terenie ośrodka szkoleniowego będą dostępne dodatkowe płyny dezynfekujące, a napoje będą podawane wyłącznie w formie butelkowanej.

 

Na przerwie obiadowej…

Przerwa na lunch również będzie wyglądała nieco inaczej niż zawsze. Nie będzie standardowego szwedzkiego bufetu, posiłki oraz napoje będą podawane każdemu uczestnikowi bezpośrednio do stolika.

 

Oczywiście sytuacji pandemicznej, która jeszcze nie minęła, nie należy ignorować. Musimy jednak przyznać, że… nie możemy się już doczekać spotkania z Wami face to face! A Wasze głosy padające podczas zajęć online jednoznacznie wskazują, że Wam towarzyszą podobne uczucia. A zatem… do zobaczenia! ?

   

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie nigdzie publikowany. * - pola wymagane

Dodaj komentarz