Za nami ferie oraz czas zimowego szaleństwa, a także kolejny wspólny projekt naszych absolwentów Programu Diploma in Professional Marketing – Iwony Szwajkajzer z agencji KHS oraz Tomka Tarczyńskiego. Strefa aktywności Tarczyński to miejsce, w którym organizatorzy połączyli aktywność fizyczną, dobrą zabawę z dobrym jedzeniem.

 

Agencja KHS zajęła się projektem strategii eventu organizowanego przez firmę Tarczyński, samą kreacją strefy, wyborem atrakcji, reklamą oraz kontaktem z mediami.

 

Podczas czterech weekendów w Zakopanem oraz dwóch w Szklarskiej Porębie na amatorów zimowych sportów oraz wypoczynku w górach czekało mnóstwo atrakcji. Imprezy odbywały się od piątku do niedzieli przez cały dzień.

 

Coś dla mniejszych i dla większych ?

Zimowe wydarzenia na Placu Niepodległości i Polanie Jakuszyckiej to m.in. pełne aktywności strefy produktowe:

  • aktywna strefa protein freestyle foto 3D
  • plac zabaw dla dzieci oparty o piramidę zdrowego żywienia z Gryzzalami
  • imprezowa strefa kabanosów Exclusive z karaoke
  • gamingowa strefa chipsów mięsnych z konsolami i turniejami gier m.in. Meat Ninja

 

 

Dla smakoszy

Zgłodniali mieli okazję popróbować kuchni Szymona Czerwińskiego, finalisty V edycji popularnego programu kulinarnego MasterChef.

Serwowano m.in. pełne autorskich składników hot-dogi Meatlovers z Tarczyński Naturalnie. Jedna z propozycji, przygotowana specjalnie dla Zakopanego, to hot-dog z oscypkiem, chutnejem z czerwonej kapusty, jabłkiem, orzechami włoskimi i sosem chrzanowym.

Know How Szwajkajzer – wspópraca z profesjonalistami

Dzięki profesjonalistom z KHS event należał do niezwykle udanych. Strefa aktywności Tarczyński to ponad 30 dni aktywności, ponad 10 000 uczestników, a podczas 36 wejść live w Pytaniu na Śniadanie – miliony widzów przed telewizorami. To także spotkania i wywiady ze znanymi i lubianymi celebrytami, którzy wzięli udział w wydarzeniu, m.in. aktorami: Jackiem Borkowskim i Bartoszem Obuchowiczem, aktorką Anetą Zając czy blogerkami parentingowymi Makóweczki.pl.

KHS to doskonali partnerzy biznesowi oraz osoby, z którymi warto organizować wszelkiego typu eventy. Jeśli chcielibyście nawiązać współpracę koniecznie zadzwońcie do Iwony Szwajkajzer: 516 876 116!

 

 

 

   

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie nigdzie publikowany. * - pola wymagane

Dodaj komentarz