Niestety z powodu pandemii pisemne egzaminy CIM w sesji April zostały odwołane. Zapisani studenci zostali automatycznie przepisani na kolejną sesję July. Nie pozostaje nam więc nic innego, jak organizacja egzaminów dla żądnych certyfikatów marketerów! ?

 

Oczywiście w dalszym ciągu mamy na uwadze powagę sytuacji pandemicznej, dlatego egzaminy tym razem będą odbywały się w nieco innej niż zawsze formie.

Do tej pory egzaminy pisemne obejmowały moduły Marketing i Applied Marketing (poziom 4), a moduł Strategic Marketing (poziom 6) składał się zarówno z projektu, jak i z części pisemnej. Pandemia koronawirusa wymogła jednak pewne zmiany.

 

Marketing i Applied Marketing – egzamin pisemny online

W ramach najbliższych dwóch sesji – July i December – egzaminy z modułów Marketing i Applied Marketing są dostępne w dwóch formach:

A zatem… questus będzie teraz organizował egzamin certyfikacyjny w formie online, ale jednocześnie stacjonarnie. W tym celu zadbaliśmy o zapewnienie jak największego stopnia bezpieczeństwa studentom. Dlatego też terminów egzaminu wyjątkowo będzie więcej, a na każdy zapisać się mogą nie więcej niż 3 osoby. Ponadto na miejscu dostępne będą płyny dezynfekujące i woda butelkowana oraz zapewniony odpowiedni dystans pomiędzy zdającymi.

 

 

Na egzaminy z poziomu czwartego w sesji July wyznaczyliśmy pięć dat:

  • 14 lipca
  • 28 lipca
  • 4 sierpnia
  • 18 sierpnia
  • 25 sierpnia

Egzamin będzie prowadzony w godzinach 10:00-12:00, niezależnie od wybranego terminu. Tym razem jednak nie odbędzie się on w Warszawie, lecz w Łodzi, w biurze questusa.

Druga opcja to zdalny egzamin (remote proctoring), w ramach którego student podchodzi do testu w swoim domu. Musi jednak mieć włączoną kamerę i mikrofon. Ta forma egzaminu jest nadzorowana bezpośrednio przez CIM, a wszelkie kwestie zarówno techniczne, jak i te związane z zapisem na egzamin leżą po stronie studenta.

 

Strategic Marketing – bez egzaminu pisemnego

W przypadku egzaminu Strategic Marketing, CIM zdecydował się na zmianę formy egzaminowania. Ten moduł aż do końca roku będzie miał formę wyłącznie projektową. Projekt będzie miał odpowiednio dłuższą formę, w zamian za do tej pory obowiązujący egzamin pisemny.

Życzymy wszystkim studentom, zarówno podchodzącym do egzaminu w formie testu, jak i tym piszącym projekty, samych najwyższych wyników! A z częścią z Was spotkamy się już niebawem na egzaminach poziomu czwartego.

   

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie nigdzie publikowany. * - pola wymagane

Dodaj komentarz