28.11.2018

XXIII Warsztaty Strategiczne questus academy dobiegły końca…

Z żalem ogłaszamy, że kolejna, 23. już edycja Warsztatów Strategicznych questus academy została zakończona. Po wielu doznaniach zarówno intelektualnych, jak i emocjonalnych, przyszło nam pożegnać się z kieleckimi widokami, oczywiście z łezką w oku.

 

Co się działo?

Moc wrażeń merytorycznych towarzyszyła uczestnikom Warsztatów przez całe 3 dni. Prelekcje wygłosiły tak znakomite osobowości, jak prof. Grzegorz Kołodko, prof. Dariusz Jemielniak, Julia Kołodko, Arkadiusz Wódkowski i Krzysztof Sobieszek.

grzegorz kołodko questus

Na wykładach się jednak nie skończyło! Uczestnicy mieli okazję wziąć udział w dwóch grach symulacyjnych:

  • As w rękawie – symulację poprowadził Patryk Góralowski
  • Memy – Millenialsi a nowe formy komunikacji – grę poprowadził Kamil Sokołowski

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i jeszcze raz gratulujemy zwycięskim grupom!

  

Czas na dyskusję!

W tegorocznej edycji wprowadziliśmy również coś, czego jeszcze u nas nie było – panel dyskusyjny „Customer Experience Management w epoce AI, VR, AR”. Podczas rozmowy moderowanej przez Roberta Kozielskiego przepytaliśmy znawców tematu eventowego CX: Artura Rojka (OFF Festival), Jaro Bienieckiego (Runmageddon) i Przemysława Litwina (Lilla House Event Studio).

Nie obyło się również bez „stałego punktu programu” – Case Competition, czyli konkursu na najbardziej innowacyjne rozwiązania biznesowe. W tym roku do rywalizacji zaprosiliśmy: Jana Kasprzyckiego-Rosikoń (MillionYou), Wiktora Wesołowskiego (VESCOM) i Łukasza Szewieczka (SalesTracker). Główną nagrodę, przyznawaną przez samych uczestników Warsztatów Strategicznych zdobył… Jan Kasprzycki-Rosikoń i firma MillionYou! Gratulacje!

jan kasprzycki rosikoń

 

Było emocjonalnie…

Poza częścią merytoryczną, w tym roku zaprosiliśmy uczestników na kameralny koncert zespołu „Cisza jak ta”. Występ poprzedziła natomiast uroczysta gala rozdania dyplomów absolwentom programu Diploma in Professional Marketing. Swoje certyfikaty odebrali uczestnicy grupy DM40 i DM41. Gratulujemy!

diploma in professional marketing absolwenci

Nie obyło się również bez tańców, hulanków i swawoli podczas niezobowiązującego, czwartkowego wieczoru. 😉 Mamy nadzieję, że wszyscy bawiliście się zacnie!

W sobotę (17. listopada) przyszło nam się rozstać ze ściskiem w sercu. Z torbami pełnymi prezentów, podarunków i nagród, musieliśmy w końcu opuścić kieleckie wzgórza. Ale… widzimy się za rok na kolejnej edycji!

A wcześniej – na świątecznej questusówce 7 grudnia! Do zobaczenia!