30.05.2017

Wyniki z sesji egzaminacyjnej CIM April 2017

Atmosfera w questusie na przełomie maja i czerwca bywa niezwykle gorąca. Za oknem skwar, wentylatory chodzą na pełnych obrotach, a nastroje w biurze rozpala na dodatek gorączkowe oczekiwanie na wyniki egzaminów CIM. Pragniemy jednak z dumą ogłosić, że nasi podopieczni znów spisali się wzorowo. Przedstawienie wyników kwietniowej sesji egzaminacyjnej to dla nas niekłamana przyjemność!

Tak oto zdawalność egzaminów The Chartered Institute of Marketing wyniosła 95%, a średnia punktowa przewyższa 61 oczek – to najwyższy wynik od 2015 roku i zmiany CIM-owskiego sylabusa. Niezwykle pozytywnie wyglądają również statystyki poszczególnych bloków:

  • Strategic Marketing – zdawalność: 90%, średnia punktów: 58,44pkt.
  • Mastering Metrics – 100%, 59pkt.
  • Driving Innovation – 100%, 59,33pkt.
  • Digital Strategy – 100%, 69,83pkt.

december-2017

Warto zauważyć również, że zdawalność egzaminów z kwietniowej sesji w questusie (95%) przewyższa zarówno światową (80,53%), jak i brytyjską (87,39%) średnią!

Tym samym pragniemy gorąco podziękować tak uczestnikom programu Diploma in Professional Marketing, jak i trenerom, którzy zadbali, by nasi podopieczni mogli z dumą odebrać upragniony certyfikat  – w kwietniowej sesji aż czwórka zdających wypełniła wymogi instytutu i zdobyła pełnoprawny dyplom CIM. Szczególnie gratulujemy zatem Eli, Karolinie, Kasi oraz Yarynie, które  dołączyły do elitarnego grona absolwentów programu!

Znakomite wyniki nastrajają nas ogromnym optymizmem przed zmaganiami w lipcu i w grudniu. Wszystkim zdającym już dziś życzymy powodzenia!