15.10.2018

Grupo DM43, witamy na pokładzie programu CIM!

Programy CIM ukończyło w questusie już wiele różnych grup, ale wciąż zgłaszają się do nas nowi marketerzy głodni wiedzy, rozwoju i nowych znajomości biznesowych. Z ogromną dumą ogłaszamy więc, że 12 października ruszyła kolejna, już 43. edycja programu Diploma in Professional Marketing!

Uczestnicy programu szkoleniowo-rozwojowego Diploma in Professional Marketing rozpoczęli właśnie zajęcia z modułu Strategic Marketing. W ubiegły piątek, po uroczystej inauguracji z lampką wina, niezawodny Robert Kozielski rozpoczął edukowanie kolejnej rzeszy marketerów. A to wszystko na 32. piętrze Golden Floor Tower, z widokiem na panoramę Warszawy.

 szkolenie marketing

Co dalej?

Po czterech sesjach z tego modułu, uczestnicy zmierzą się z miernikami marketingowymi podczas zajęć z Mastering Metrics. Następnie poznają tajniki tworzenia skutecznych innowacji na bloku Driving Innovation, a całość zwieńczy niezwykle popularny dziś digital marketing (moduł Digital Strategy).

Uczestnicy programu stworzą niedługo również Indywidualny Plan Rozwoju, we współpracy z trenerem biznesu – dr Kasią Nizińską, a cały program zwieńczą niezapomniane, wyjazdowe, 3-dniowe Warsztaty Strategiczne questus academy.

diploma in professional marketing

Ci, którzy zdecydowali się na podejście do egzaminów The Chartered Institute of Marketing, zmierzą się również z niełatwą pracą nad nimi pod opieką tutorów egzaminacyjnych w osobach: Agata Mardosz-Grabowska, dr hab. Robert Kozielski oraz dr Bartłomiej Kurzyk.

 

Trenerzy

Uczestnicy grupy DM43 będą mieli szansę współpracować na zajęciach z doświadczonymi trenerami, których wiedza ma podłoża zarówno teoretyczne, jak i praktyczne. Śmiałkowie tegorocznej jesiennej edycji spotkają się z następującymi wykładowcami:

  • dr hab. Robert Kozielski,
  • dr Katarzyna Nizińska,
  • dr Jacek Pogorzelski,
  • dr Marcin Michalak,
  • dr Jan Zając,
  • Artur Maciorowski,
  • Lech C. Król,
  • Michał Dziekoński,
  • Małgorzata Nowak,
  • Bartosz Janowicz.

 

Kogo witamy?

Chcielibyśmy w tym miejscu serdecznie przywitać całą grupę DM43, z którą będziemy mieć przyjemność spotykać się na zajęciach: Joanna Krzystosiak, Karolina Piwko, Magdalena Klimek, Paulina Rosińska, Marlena Miziołek, Iwona Szwajkajzer, Ewa Szczegielniak, Katarzyna Głowacka, Iwona Misiak, Tomasz Zakrzewski, Michał Dębek, Dariusz Chrzanowski, Casper Nitecki, Tomasz Tarczyński.

materialy szkoleniowe

Życzymy wielu obfitujący w wiedzę wrażeń podczas zajęć oraz niezapomnianych chwil na wydarzeniach questusowych! Już niebawem spotkamy się bowiem w mniej oficjalnej atmosferze na zimowej questusówce 7. grudnia. Do zobaczenia!