02.10.2017

Witamy grupę DM41!

29 września w warszawskim Centrum Biznesowym Ogrodowa 58 mieliśmy okazję przywitać kolejną grupę Diploma in Professional Marketing. To już czterdziesta pierwsza edycja programu, na dodatek niezwykle okazała – w pierwszych zajęciach udział wzięło aż 23 uczestników. Wszystkich witamy i ściskamy niezwykle gorąco!

Bardzo miło jest wyruszyć wraz z Wami w podróż przez program Diploma in Professional Marketing. Dołożymy wszelkich starań, aby była to dla Was niezwykle rozwijająca wyprawa, z której będziecie czerpać na kolejnych szczeblach swojej kariery. Mamy również nadzieję, że dołączenie do społeczności questus academy pozwoli Wam zaczerpnąć masę inspiracji i nawiązać zupełnie nowe, nie tylko biznesowe – relacje.

Pierwsze zajęcia zainaugurowały moduł Strategic Marketing, który rozpoczyna program Diploma in Professional Marketing. Blok ten uczy strategicznego podejścia do biznesu, pozwala odkrywać rynkowe możliwości i identyfikować insighty klientów. Ponadto Strategic Marketing ułatwia przekładanie strategii na decyzje operacyjne. Układ samego modułu znajdziecie poniżej:

  1. Analiza środowiska biznesowego – obszary i metody (25%)
  2. Koncept i model biznesowy a strategia rynkowa firmy (10%)
  3. Kluczowe marketingowe decyzje strategiczne (15%)
  4. Value Proposition – Budowanie wartości dla klientów (15%)
  5. Strategiczny plan marketingowy jako narzędzie realizacji celów organizacji (10%)
  6. Rola zarządzania zasobami w procesie realizacji celów organizacji oraz monitorowanie, pomiar i adaptacja strategicznego planu marketingowego w celu ustawicznego doskonalenia (25%)

Na kolejnych etapach programu czekają Was moduły: Mastering Metrics, Driving Innovation oraz Digital Strategy. Przed Wami również sesja rozwojowa z dr Katarzyną Nizińską, wraz z którą stworzycie Indywidualny Plan Rozwoju (IPR). W ramach IPR wyznaczycie swoje zawodowe i rozwojowe cele, które będziecie realizować krok po kroku, we współpracy z Kasią.

W ramach programu Diploma in Professional Marketing czeka Was również udział w spotkaniu Best Practice, a także 3-dniowych Warsztatach Strategicznych w 2018 roku. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, abyście wzięli udział również w tegorocznej edycji – więcej informacji znajdziecie na stronie: warsztatystrategiczne.pl

Już nie możemy się doczekać kolejnego spotkania! Pamiętajcie, że widzimy się już 20 i 21 października – zajęcia poprowadzą dla Was: dr hab. Robert Kozielski i dr Katarzyna Nizińska. Do zobaczenia!

IMG_0479 IMG_0462 IMG_0491 IMG_0460