29.06.2015

Spotkanie inspiracyjne questus academy

W miniony piątek – 26 czerwca 2015 mieliśmy zaszczyt zaprosić Was na spotkanie inspiracyjne organizowane przez questus academy w porozumieniu z partnerem strategicznym – firmą IBM Sp. Z .o.o. oraz Brand 24.

Całość wydarzenia, pt. “Analityka biznesowa”. Kilka refleksji. Nieco inspiracji” opowiadała o „rozwiązaniach analitycznych, które będą poprawiały efektywność biznesową oraz konkurencyjność poprzez świadome korzystanie z wiedzy ukrytej w danych” – mówił o tym Pan Arkadiusz Wiśniewski odpowiedzialny za rozwiązania analityczne IBM, w tym Big Data.

ibm1

Atmosfera na sali była jak zwykle bardzo przyjazna, a wręcz rodzinna. Jesteśmy bardzo dumni, że możemy obcować w gronie tak wspaniałych oraz utalentowanych osób. Każde takie spotkanie to dla nas kolejne, cenne doświadczenie. Wśród prelegentów pojawił się m.in. Pan Maciej Gałecki (firma Bluerank), z którym mieliśmy okazję dokonać przeglądu praktycznych studiów przypadków i projektów analitycznych będących obecnie w trakcie realizacji w Polsce i na świecie. Tematem rozwiązań do automatyzacji i e-mail marketingu zaciekawił nas Pan Krzysztof Mysior – specjalista ds. sprzedaży w firmie IBM. Pod koniec spotkania znany i lubiany przez wszystkich Patryk Góralowski poprowadził aktywną formę prelekcji – krótką grę, która miała na celu opisanie cech, którymi powinien się wyróżniać Chief Digital Officer. Kto wie, może dzięki Waszej pomocy Patryk znajdzie swojego wymarzonego współpracownika. 🙂

2

Po części oficjalnej mieliśmy okazję wspólnie przekąsić grilla rozmawiając o wrażeniach związanych z wydarzeniem, ale również o naszych wakacyjnych planach. Każdemu z osobna, ale również wszystkim razem serdecznie dziękujemy za przybycie. To był dla nas bardzo inspirujący oraz cenny wieczór.

Do zobaczenia niebawem!