29.06.2017

Platforma Knowledge Garden – inspiracja w pigułce

Istnieje takie miejsce w sieci, które wyjątkowo inspiruje do działania. Zrzesza ekspertów z dziedziny marketingu i zarządzania, absolwentów programu CIM oraz wszystkich tych, którzy wiedzą, że sukces zawodowy to również rozwój intelektualny i budowanie relacji. Jeśli szukasz wartościowych treści, a podnoszenie swoich kompetencji postrzegasz jako pracę i przyjemność jednocześnie – platforma Knowledge Garden jest właśnie dla Ciebie.

Platforma Knowledge Garden

Na platformie znajdziesz merytoryczne treści, które sprawią, że będziesz stale na bieżąco z najnowszymi trendami w marketingu i biznesie. Wiedzę selekcjonujemy niezwykle pieczołowicie, korzystając z takich źródeł, jak: The Economist, Uniwersytet Yale, London Business School, czy Millward Brown. Jednocześnie stawiamy na innowacyjność i przystępną formę przekazu informacji ,a nasze unikatowe zasoby dostosowujemy do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika.

Naszym najcenniejszym materiałem są opracowania najlepszych książek biznesowych, przedstawiane w czterech formach:

  • Knowledge to Inspire jest kilkustronicowym wprowadzeniem do interesujących zagadnień. Zapoznanie się z nim zajmie Ci tyle czasu, co wypicie kawy!
  • Wolisz wersję w formie audiobooku? Skorzystaj z Knowledge to Listen i połącz bieganie lub jazdę autem z przyswajaniem wiedzy.
  • Jeśli natomiast zastanawiasz się nad zakupem pewnej książki, polecamy abstrakty z Knowledge to Master. Czytając je, możesz zapoznać się z tematem w postaci esencji z danej książki przekazanej w przyjaznej i przejrzystej formie.
  • Knowledge to Share to z kolei gotowa do użycia prezentacja. Zawieramy tam wiedzę i podpowiadamy, w jaki sposób można przekazać ją innym.

Na platformie znajdziesz również 50 audiobooków z najlepszych publikacji oraz blisko 300 abstraktów z najbardziej wartościowych artykułów o tematyce biznesowej. Ponadto posiadamy ponad 80 inspirujących materiałów video.

Doceniamy cyfrową rzeczywistość, jednak doskonale wiemy, że nie zastąpi ona spotkania twarzą w twarz. Dlatego właśnie organizujemy trzy rodzaje wydarzeń dla społeczności skupionej wokół platformy Knowledge Garden – 3-dniowe Warsztaty Strategiczne, spotkania Best Practice ukazujące najlepsze praktyki biznesowe polskich firm oraz czwartkowe wieczory inspiracyjne.

Co więcej, na Knowledge Garden znajdziesz również spis  najciekawszych wydarzeń branżowych. Staramy się także twórczo i intelektualnie pobudzać członków naszej społeczności. Nagradzamy także aktywność i głód wiedzy.

A zatem, nie czekaj! Dołącz do unikatowej społeczności!

knowledgegarden.pl