29.11.2017

Nadchodzi świąteczna questusówka 2017!

Spotkań w społeczności questus academy nigdy za wiele! Po zakończonych niedawno XXII Warsztatach Strategicznych chcielibyśmy Was gorąco zaprosić na świąteczną questusówkę 2017! Już 15 grudnia w warszawskim Pubie Lolek spotkamy się, aby wspólnie biesiadować, dyskutować i wznieść niezliczoną ilość toastów za szczęśliwe Święta i pomyślny Nowy Rok!

Jak co roku spotykamy się w świątecznej atmosferze, choć na stołach próżno będzie szukać karpia, kiełków i barszczu z uszkami. Gwarantujemy jednak, że jedzenia, jak również rozgrzewających napojów nie zabraknie! W planach mamy inteligenckie dysputy, tańce i zabawę do białego rana, warto więc należycie posilić się w trakcie imprezy, aby spędzić z nami niemal całą noc 🙂

Miejscem spotkania będzie warszawski Pub Lolek, który znajdziecie na Polach Mokotowskich, przy ulicy Rokitnickiej 20. Wrota lokalu otworzą się już 15 grudnia o godzinie 20.30!

świąteczna questusówka

Do świątecznej questusówki 2017 zostało już niewiele czasu, dlatego czym prędzej zgłaszajcie się do naszej Ani Muskały, która z wielką ochotą zapisze Was na liście gości. Anię znajdziecie:

Zerknijcie również, jak bawiliśmy się na poprzedniej, dla odmiany, wiosennej questusówce.

Już nie możemy się Was doczekać! Do zobaczenia 15 grudnia w Pubie Lolek!