22.10.2018

Inaugurujemy program Digital Diploma in Professional Marketing!

Z ogromną przyjemnością informujemy, że 19 października wystartowała pierwsza w Polsce edycja programu Digital Diploma in Professional Marketing. Przed nami niemal rok wspólnych spotkań, wykładów i warsztatów, podczas których uczestnicy rozwiną umiejętności związane z Digital Marketingiem, a także przygotują się do egzaminów The Chartered Institute of Marketing!

Piątkową sesję inauguracyjną poprowadził znany i lubiany przez naszych CIMków prof. Robert Kozielski, w sobotę natomiast Tadeusz Żórawski wprowadził słuchaczy w świat trendów digitalowych.

Na pokładzie powitaliśmy 11 uczestników, z czego większość grupy to absolwenci równie prestiżowego programu: Diploma in Professional Marketing. Agnieszko, Ewelino, Elu, Kamilo, Adamie, Marcinie cieszymy się, że po raz kolejny możemy towarzyszyć Wam w drodze do uzyskania prestiżowych kwalifikacji. Zuzanno, Agnieszko, Ewo, Arturze, Wojtku dziękujemy za zaufanie – nie zawiedziemy!

digital diploma in professional marketing

 

Co przed nami?

Digital Strategy!

Artur Maciorowski opowie jak tworzyć optymalny digital mix, jak elastycznie zarządzać cyfrowym marketingiem oraz jak podnieść efektywność działań i osiągać cele biznesowe.

Driving Digital Experience!

Jacek Kotarbiński, Bartłomiej Kurzyk oraz Wojtek Szymański przekażą naszym uczestnikom cenną wiedzę o zachowaniach konsumenta w cyfrowym środowisku.

Digital Channels!

Podczas zajęć z Janem Zającem, Michałem Dziekońskim oraz Wojtkiem Szymańskim DDMki dowiedzą się m.in.  jak zarządzać cyfrowymi kanałami w taki sposób, aby zapewnić organizacji należyty wzrost oraz w pełni zoptymalizować zasoby i procesy firmy.

 

szkolenie marketingowe kozielski

 

A na koniec?

Po roku zmagań z digital marketingowymi zagadnieniami, uczestnicy wyjadą na niezwykle inspirujące 3-dniowe Warsztaty Strategiczne questus academy, podczas których będą mieli okazję  wziąć udział w zajęciach i wykładach poświęconych najnowszym trendom ze świata biznesu.

Podczas spotkania wręczymy również dyplomy za ukończenie programu Digital Diploma in Professional Marketing i oddamy się wspólnemu świętowaniu sukcesu! Grupo DDM1, trzymamy za Was kciuki i obiecujemy, że dołożymy wszelkich starań, aby nadchodzące miesiące były dla Was okresem niezwykle dynamicznego i satysfakcjonującego rozwoju!

Korzystając z okazji, przypominamy o tegorocznych XXIII Warsztatach Strategicznych questus academy, które odbędą się już za niecały miesiąc 15-17 listopada. Pamiętajcie, że na Wasze zgłoszenia czekamy do końca października! http://warsztatystrategiczne.pl/