09.04.2018

Grupo DM42, witamy!

6 kwietnia to kolejny wielki dzień dla społeczności questus academy! W ubiegły piątek powitaliśmy bowiem już 42. grupę żądnych wiedzy marketerów, którzy zdecydowali się wziąć udział w programie szkoleniowo-rozwojowym Diploma in Professional Marketing. Witamy Was bardzo serdecznie na pokładzie!

Zaczynamy przygodę!

Pierwsze zajęcia, jak zawsze, zainaugurował charyzmatyczny Chartered  Marketer i opiekun merytoryczny programów Diploma in Professional Marketing, prof. Robert Kozielski. Pojawiło się dużo pytań, zwłaszcza dotyczących zasad uzyskania prestiżowego certyfikatu The Chartered Institute of Marketing. Na pokładzie powitaliśmy 17 uczestników z takich firm, jak m.in. VOX, Konica Minolta, Sarantis (Jan Niezbędny), Cisco, Adobe, Puratos.

 

Diploma in Professional Marketing 42

 

Tegoroczna wiosenna edycja zrzesza profesjonalistów, z których wszyscy zdecydowali się na udział w całości programu, a większość z nich zadeklarowała już chęć podejścia do egzaminów. To bardzo rzadka sytuacja, dlatego Wasza ambicja ogromnie cieszy nasze serca.

Aby tradycji stało się zadość, w przerwie zajęć Robert powitał nasze nowe CIM-ki toastem i życzeniami sukcesów i pomyślnych potyczek z egzaminami The Chartered Institute of Marketing. Naturalnie całym zespołem dołączamy się do życzeń i obiecujemy, że zrobimy wszystko, by była to dla Was niezapomniana przygoda, zwieńczona zdaniem rzeczonych egzaminów 🙂

 

Diploma in Professional Marketing 42

 

Kolejne moduły przed nami

Inauguracja nowej edycji programu to także start modułu Strategic Marketing, traktującego o budowaniu strategii rynkowej i wykorzystywaniu możliwości biznesowych. Zaraz po zakończeniu bloku SM, CIM-ki będą uczestniczyć w modułach: Mastering Metrics (poświęconemu analizie marketingowej), Driving Innovation (budującemu wrażliwość rynkową i zdolność tworzenia innowacji) i Digital Strategy (ukazującego tajniki strategii digital marketingowej). W ramach programu Diploma in Professional Marketing będziecie również mieli okazję stworzyć Indywidualny Plan Rozwoju we współpracy z dr Katarzyną Nizińską, a także wziąć udział w wydarzeniach społeczności questus academy – spotkaniach Best Practice oraz XXIII Warsztatach Strategicznych, wieńczących Wasz udział w szkoleniu.

Diploma in Professional Marketing 42

 

Widzimy się już niedługo!

Pragniemy jeszcze raz powitać i uściskać każdego z Was z osobna:  Gosię, Iuliię, Joasię, Magdę, Monikę, obie Agnieszki i Kasie, Bartka, Marcina, Pawła oraz obu Tomków i Łukaszów. Już nie możemy się doczekać kolejnych odsłon naszej współpracy!

Do zobaczenia!