19.05.2017

Egzaminy The Chartered Institute of Marketing – jak się do nich przygotować?

Certyfikat CIM stanowi uznany i prestiżowy dokument zaświadczający o kompetencjach i umiejętnościach w marketingu. Jego uzyskanie wiąże się nie tylko z błyskawicznym wzmocnieniem pozycji na rynku pracy i nowymi kompetencjami, ale również z wysiłkiem, jaki trzeba włożyć w należyte przygotowania. Jak zatem sprawić, by każdy z trzech obligatoryjnych egzaminów CIM zakończył się sukcesem?

Niezawodnym sposobem na przygotowanie do egzaminu jest program Diploma in Professional Marketing, którego kolejna edycja startuje już 29 września. Szkolenie obejmuje zakres wszystkich czterech modułów tematycznych certyfikacji CIM ( Strategic Marketing, Mastering Metrics, Driving Innovation, Digital Strategy), a profesjonalna kadra trenerska oraz sprawdzone metody nauczania sprawiają, że zdawalność testów przewyższa 90%.

sesja december

Co więcej, Diploma in Professional Marketing przygotowuje do egzaminów CIM nie tylko od strony merytorycznej. Realizowany w jego ramach program Exam Preparation Project (EPP) zapewnia wszelką pomoc również w formalnych kwestiach związanych z certyfikacją. Uczestnicy mają ponadto zapewnione bezpośrednie spotkania e-learningowe z tutorami, którzy monitorują proces pisania pracy. Osoby ubiegające się o certyfikat CIM mogą dzięki temu:

  • usystematyzować wiedzę,
  • znaleźć obszary, które wymagają szczególnej uwagi,
  • zrozumieć formułę egzaminowania The Chartered Institute of Marketing,
  • wprawić się w pisaniu egzaminów.

Program EPP uruchamiany jest na 2,5 miesiąca przed sesją egzaminacyjną czyli:

  • w połowie stycznia przed sesją marcową,
  • w połowie kwietnia przed sesją czerwcową,
  • w połowie września przed sesją grudniową.

Diploma in Professional Marketing stanowi zatem absolutnie kompleksowy i, jak wynika z zdawalności egzaminów – niezawodny sposób na przygotowanie do egzaminów The Chartered Institute of Marketing. Ponadto jest on przepustką do grona największej społeczności marketerów zarówno w Polsce, jak i na świecie, a co za tym idzie – daje niezliczoną ilość okazji do networkingu. Korzyści z podjęcia programu wykraczają bowiem daleko poza uzyskanie samego certyfikatu CIM.

Zainteresowani? Na Wasze pytania, wątpliwości i zgłoszenia czeka Ania, z którą możecie skontaktować się:

Do zobaczenia na programie Diploma in Professional Marketing!