15.04.2015

Edukacja biznesowa?

case

Internetowy bank case studies questus Learning Solutions stoi przed Wami otworem!

Najjaśniejszy punkt na mapie narzędzi edukacji biznesowych to bez wątpienia questus Learning Solutions. Pierwszy w Polsce internetowy bank case studies powstał po to, by wspierać rozwój, rozbudzać ciekawość i zarażać pasją. Profesjonalnie przygotowane materiały pozwalają spojrzeć
na świat ekonomii i marketingu oczami prezesów największych polskich przedsiębiorstw.

Poczta Polska – nowe oblicze marki

O zmianie na lepsze, czyli rebranding w wydaniu pocztowym. Ten case to tournée po placówkach, listach i paczkach, w których ukryte jest głębsze, biznesowe przesłanie. Po zapoznaniu się z materiałem, wizerunek, pozycjonowanie czy modele budowania marki dla nikogo już nie będą miały żadnych tajemnic.

Astor – inny wymiar konkurowania

Tym razem opracowanie pokazuje siłę polskiego gracza wobec globalnej konkurencji. Astor pozwala spojrzeć na świat biznesu, a także specyfikę branży automatyki przemysłowej, oczami swoich prezesów. Prezesów, którzy wiedzą, że na rynku nie najważniejsza jest nie niska cena, a szczególna dbałość  o kulturę organizacyjną i relacje z klientami.

mBank – innowacje jutra

Innowacje to według ekspertów z dziedziny ekonomii i marketingu słowo–klucz najbliższych lat. mBank wiedział to już kilkanaście miesięcy wcześniej, czego dowodem jest projekt Nowy mBank. Case study nie tylko opowiada historię pomysłu, którego realizacja pozwoliła ubrać bankowość internetową w zupełnie nowe szaty, ale przede wszystkim podaje odbiorcom tajniki marketingu na tacy. Innowacje i ich źródła, przewaga konkurencyjna, proces tworzenia nowego produktu i Strategia Błękitnego Oceanu – materiał to pigułka marketingowej wiedzy, która sama wchodzi do głowy.

BP – CSR w służbie marki

Case BP zaprasza w podróż w świat odpowiedzialności społecznej biznesu, pełnej słonecznych żonkili, dziecięcych uśmiechów i rodzinnego ciepła. Podróż obustronnych korzyści, trafnych decyzji, unikalnych wartości i budowania spójnego wizerunku. Zdradzając przy tym kilka tajemnic specyfiki działalności na rynku paliwowym.

Założenie – intuicyjne, opracowanie – profesjonalne, marki – z najwyższej półki. To właśnie jest pierwszy w Polsce bank case studies questus Learning Solutions. Jedyna tak cenna skarbnica wiedzy, dostępna dla każdego, bezpłatnie.