09.05.2017

Diploma in Professional Marketing od podszewki

Elitarny certyfikat CIM. Aktualna wiedza marketingowa. Podniesienie zawodowych kompetencji. Wzmocnienie pozycji na rynku pracy. Korzyści płynące z podjęcia programu Diploma in Professional Marketing zdecydowanie wyróżniają go na tle innych szkoleń biznesowych. Warto jednak zwrócić uwagę, że to jedynie część benefitów, jakie można uzyskać wraz z zapisaniem na program. W ramach Diploma in Professional Marketing uczestnicy otrzymują również:

  • Program Indywidualnego Rozwoju (IPR) – pozwalający na stworzenie wraz z coachem indywidualnego planu rozwojowego i realizowanie go krok po kroku w trakcie trwania programu.
  • Program gwarancyjny – umożliwiający uczestniczenie w zajęciach innej grupy w ramach nieobecności lub uzupełnienia wiedzy oraz, w uzasadnionych przypadkach, pokrycie kosztów przystąpienia do egzaminu The Chartered Institute of Marketing.
  • Program Exam Preparation Project (EPP) – przygotowujący uczestników do egzaminów CIM od strony merytorycznej (dzięki stałej opiece tutora) oraz formalnej.
  • Dostęp do platformy społecznościowo-rozwojowej Knowledge Garden – na której zamieszczane są nie tylko prezentacje z każdej sesji programu, ale również podręczniki, materiały szkoleniowe, wytyczne egzaminów CIM, a także abstrakty z najlepszych książek biznesowych, raporty najważniejszych instytucji oraz case studies.
  • Wyjazd na Warsztaty Strategiczne questus academy – czyli trzydniowe spotkania wyjazdowe organizowane w malowniczych regionach w całej Polsce. Dla uczestników Diploma in Professional Marketing udział w Warsztatach jest bezpłatny i stanowi uroczyste zakończenie programu szkoleniowego.
  • Udział w Best Practice #questusacademy – czyli w inspirujących spotkaniach, podczas których prezentowane są przykłady najlepszych praktyk biznesowych w Polsce. Ostatnie spotkanie odbyło się już 9 czerwca, w warszawskim Hotelu Dedek Park. Warto przyjść i przekonać się, jak inspirująca społeczność gromadzi się wokół programu Diploma in Professional Marketing.

Żądnych wiedzy, rozwoju, zawodowego awansu i powyższych korzyści zapraszamy na najbliższą, już 42. edycję Diploma in Professional Marketing, którą zainaugurujemy 6 kwietnia w Warszawie. Na Wasze pytania, wątpliwości i zgłoszenia czeka Ania, z którą możecie skontaktować się:

Do zobaczenia na programie Diploma in Professional Marketing!