28.02.2019

Czas na kanał YouTube questusa!

W ramach działalności questusa każdego tygodnia przygotowujemy dla Was ogrom contentu. Publikacje pojawiają się nie tylko na blogu oraz w social mediach, ale od jakiegoś czasu również na YouTube!

 

Wideo jako przystępna forma przekazywania treści

W obecnych czasach na znaczeniu zyskują wizualne formy contentu. Nie od dziś wiadomo, że dla większości zdjęcia, grafiki i filmy są stanowczo przyjemniejsze w odbiorze, niż zwykły, niczym nieurozmaicony tekst. Ostatnio coraz mocniej dostrzegamy możliwości, jakie dają nam materiały wideo, stąd nasza decyzja o rozwinięciu firmowego kanału YouTube.

 

Co znajdziecie na naszym kanale YouTube?

Każdego tygodnia staramy się publikować na YouTube materiały, które mogą przekazać niezbędną dla marketera wiedzę czy inspirować do podejmowania nowych działań. Oprócz tego pojawiają się tam zapowiedzi i relacje z wydarzeń oraz wypowiedzi Ekspertów na tematy marketingowo-biznesowe.

 

Wiedza, wiedza i jeszcze raz wiedza!

Największy nacisk kładziemy na wiedzę. Do tej pory opublikowaliśmy osiem materiałów, które pomagają zrozumieć i usystematyzować marketingowe zagadnienia. Przybliżyliśmy chociażby elementy koncepcji 4P, omówiliśmy mikro oraz makrootoczenie czy analizę SWOT i macierz BCG.

 

Każdy z materiałów przygotowujemy w taki sposób, aby mogły być źródłem konkretnej, zrozumiałej i aplikowalnej wiedzy. Oprócz tego dbamy o wizualny aspekt każdego filmu poprzez dodanie przyjemnych dla oka animacji i przyjaznych postaci.

Drugim rodzajem stricte wiedzowego contentu są case studies. Przygotowane dla kliku czołowych polskich firm materiały pokazują ich drogę do biznesowego sukcesu. Omawiają ich ponadprzeciętne działania rynkowe i innowacyjne sposoby konkurowania.

 

Co poza tym?

Na kanale YouTube publikujemy też inne materiały pozwalające przybliżyć działalność questusa. W jednym z cyklów przybliżamy chociażby sylwetki naszych Trenerów CIM, z którymi możecie spotkać się podczas programów szkoleniowych.

 

Kolejnym rodzajem publikowanych materiałów są relacje z organizowanych przez nas wydarzeń, takich jak Warsztaty Strategiczne czy Best Practice. W krótkich filmach pokazujemy co się podczas nich działo oraz jakie atrakcje czekały na Uczestników.

A to jeszcze nie wszystko!

Cały czas staramy się wymyślać nowe, ciekawe formy materiałów które mogłyby Was zainteresować. Nieustannie pracujemy nad nowym contentem, który każdego tygodnia będzie publikowany na naszym YouTube’owym kanale. Zachęcamy więc do zostawienia subskrypcji, aby być cały czas na bieżąco z pojawiającymi się produkcjami!

CIMfilmyquestusyoutube