15.01.2019

Co przyniesie kolejny rok?

Nowy Rok to czas na nowe porządki. Na nadchodzące 12 miesięcy przygotowaliśmy dla Was kilka nowości, zmian i pomysłów, które odświeżą nieco proponowane przez nas formuły i dostarczą Wam zupełnie nowej dawki wiedzy i inspiracji do rozwoju!

 

Zmiany w programach szkoleniowych

W 2019 roku planujemy małe zmiany w strukturze programów szkoleniowych. Diploma in Professional Marketing oraz Digital Diploma in Professional Marketing zostaną połączone w jedną całość, co pozwoli nam stworzyć dwie ścieżki rozwojowe – strategiczną oraz digitalową. Obie rozpoczną się od tych samych modułów – Strategic Marketing oraz Digital Strategy, natomiast później ich struktura zmieni się w zależności od wariantu:

  • ścieżka strategiczna: Strategic Marketing, Digital Strategy, Mastering Metrics, Driving Innovation
  • ścieżka digitalowa: Strategic Marketing, Digital Strategy, Driving Digital Experience, Mastering Digital Channels

Więcej szczegółów na temat nowych ścieżek programów CIM znajdziecie u Ani Muskały (amuskala@questus.pl).

Nadchodzący rok to także start nowego programu szkoleniowego Award in Marketing – szkolenia CIM na poziomie średniozaawansowanym. Kurs będzie prowadzony wyłącznie online, a jego celem będzie rozwinięcie wiedzy marketingowej uczestników na poziomie taktycznym, jak również przygotowanie ich do pomyślnego zdania egzaminów CIM. Więcej szczegółów znajdziecie u Donaty Wilczewskiej (dwilczewska@questus.pl).

Diploma in Professional Marketing 42

 

Zmiany w mediach

Początek roku przyniesie spore zmiany na naszym blogu i stronie www. Planujemy dość spore modyfikacje, które ułatwią Wam korzystanie z obu serwisów i wyszukiwanie niezbędnych informacji. Przygotowujemy także zupełnie nowe formaty contentu, które w możliwie jak największym stopniu wzbogacą Waszą wiedzę. Stay tuned! 🙂

 

Kolejne spotkania questus academy

W 2019 roku ponownie spotkamy się podczas Best Practice oraz Warsztatów Strategicznych questus academy. Pierwszy z eventów odbędzie się w czerwcu, a drugi jesienią, w okolicach listopada. Już niedługo udostępnimy Wam więcej szczegółów odnośnie obu wydarzeń, ale już dziś możemy obiecać, że będzie inspirująco, wiedzowo i bardzo, bardzo relacyjnie.

 

Zapowiada się ciekawy rok!

Jak co roku nachodzące 12 miesięcy kojarzy nam się z dużym wyzwaniem. Jesteśmy jednak przekonani, że w 2019 roku zrobimy co w naszej mocy, aby wesprzeć Was w biznesowo-marketingowym rozwoju i pomóc Wam w codziennych działaniach. Mamy nadzieję, że będziecie z nami! 🙂