20.12.2018

brief4U – łączymy marketerów z agencjami reklamowymi

Znalezienie właściwego wykonawcy marketingowego projektu bywa niezwykle problematycznym i nierzadko frustrującym zadaniem. Twórcy platformy brief4U postanowili jednak wyjść naprzeciw potrzebom marketerów i zaproponować narzędzie, które znacząco ułatwi ich codzienną pracę.

 

Czym jest brief4U?

Dzięki brief4U otrzymujemy nie tylko dostęp do największej bazy (stan na grudzień 2018) agencji komunikacji marketingowej w Polsce, ale również system, który umożliwia znalezienie kontrahenta, który najlepiej pasuje do prowadzonego przez nas projektu. Pozwala to uniknąć sytuacji, w której pieczołowicie opracowany przez nas brief trafia do nieodpowiedniego podwykonawcy, bądź w ogóle nie znajduje adresata.

 

 

Wsparcie nie tylko w poszukiwaniu agencji

Dzięki brief4U mamy jednak nie tylko możliwość znalezienia właściwej agencji reklamowej. Platforma udostępnia także wsparcie w przygotowaniu wspomnianego wcześniej, marketingowego briefu. System pozwala również na recenzowanie agencji, z którymi współpracowaliśmy, jak i zapraszanie do „wirtualnego przetargu” innych podmiotów. Wszystko w celu uzyskania możliwie jak najszerszego oglądu na potencjalnych podwykonawców i wyboru najlepszego z nich.

 

Warto spróbować!

W ramach współpracy z brief4U przygotowaliśmy dla Was świąteczną niespodziankę. Poniżej znajdziecie kod, który umożliwi Wam korzystanie z platformy nieodpłatnie przez całe 3 miesiące! To doskonała okazja na zapoznanie się z narzędziem i zorientowanie się w jego możliwościach. Pomyślnego briefowania!

brief4u_promocja

b2bbriefbrief4umarketerplatforma