Cytat Dnia
Przełomowe innowacje i niezauważalne rewolucje

Trendy 2019 wg ekspertów The Chartered Institute of Marketing

Rok 2019 za pasem. Marketerzy zachodzą więc w głowę, co czeka ich w nadchodzących 12 miesiącach i zastanawiają się, jak odpowiedzieć na błyskawicznie zmieniające się trendy. Postanowiliśmy więc wyjść naprzeciw potrzebom i zasięgnąć wiedzy w najstarszej i prawdopodobnie największej organizacji zrzeszającej marketerów na świecie – The Chartered Institute of Marketing (CIM). O przewidywania na przyszły rok zapytaliśmy tych ekspertów CIM, którzy na co dzień szkolą marketerów w Polsce.

Czytaj więcej...

Święta, Święta i… Święta [przegląd blogosfery marketingowej #6]

W ostatnich tygodniach temat „Święta” zdominował nie tylko biznesowe, ale wszelkie możliwe media. Postanowiliśmy więc przefiltrować wysyp bożonarodzeniowych tekstów i wybrać dla Was najbardziej wartościowy content w ramach kolejnej odsłony marketingowej blogosfery! Przed Wami statystyki, raporty i garść porad m. in. od Marketingu przy Kawie, Freshmaila, SiteVisibility czy Interactive Content Marketing Blog!

Czytaj więcej...

Big Data w marketingu, znikające maile i myślenie strategiczne [Przegląd blogosfery marketingowej #5]

Marketingowi i biznesowi blogerzy ani myślą zwalniać tempa. W ostatnich dniach na najpopularniejszych blogach i serwisach znów pojawiło się mnóstwo wartościowych treści, które zobowiązały nas do ostrej sekcji i wyłonienia dla Was najbardziej wartościowych materiałów. Dziś mamy dla Was coś m. in. od Jacka Kłosińskiego, Gary’ego Vaynerchucka czy Jeffa Bullasa, sprawdźcie!

Czytaj więcej...

Event – najskuteczniejsza forma budowania Customer Experience

Event jest formą komunikacji, która rodzi największe szanse na zbudowanie głębszej relacji i lojalności klienta. Dzięki wydarzeniom, marka może bowiem niemal bezpośrednio dotrzeć do wyselekcjonowanej grupy odbiorców z precyzyjnie dopasowanym komunikatem. Co jednak najbardziej istotne, dzięki eventom mamy niemal pełną kontrolę nad budowaniem Customer Experience, nieosiągalną w jakiejkolwiek innej formie komunikacji.

Czytaj więcej...