Święta Bożego Narodzenia tuż, tuż… Szał porządków, gorączka zakupów, ubieranie choinki, jedni z nas mają to już za sobą, inni dopiero przed… Ale kiedy 24 grudnia zabłyśnie pierwsza gwiazdka, wszyscy usiądziemy do świątecznego stołu, będziemy dzielić się z najbliższymi opłatkiem, a potem rozkoszować się dwunastoma pysznymi potrawami wigilijnymi.

Święta Bożego Narodzenia to chyba najpiękniejsze święta w roku. Magia tych świąt to przede wszystkim niepowtarzalna atmosfera, jaka im towarzyszy. To szczególny moment, w którym spotykamy się z rodziną i przyjaciółmi, obdarowujemy się prezentami i śpiewamy kolędy. To także czas refleksji dotyczących minionego okresu i planów na nadchodzący Nowy 2020 Rok. Mamy nadzieję, że mijający rok był dla Państwa bardzo udany i obfitował w wiele interesujących zmian i inspirujących wyzwań.

Dla nas z pewnością był wyjątkowy. Dołączyły do nas dwie nowe grupy programu Diploma in Professional Marketing, za nami też wiele szkoleń zamkniętych oraz XXIV Warsztaty Strategiczne. Wszystkim uczestnikom programów życzymy ogromnej satysfakcji ze zdobywanej wiedzy, a także, a może przede wszystkim pomyślnie zdanych egzaminów.

W tych wyjątkowych dniach chcemy też wszystkim Państwu życzyć spokojnych Świąt, spędzonych z bliskimi, w ciepłej, rodzinnej atmosferze oraz wiele zadowolenia, sukcesów oraz samych szczęśliwych dni w nadchodzącym Nowym Roku!

   

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie nigdzie publikowany. * - pola wymagane

Dodaj komentarz