W maju rozpoczęliśmy program szkoleniowo-rozwojowy dla kolejnej w naszym portfolio szkoleniowym firmy z rynku farmaceutycznego. Czas więc przyszedł na trzecią już sesję Akademii Marketingu Zentiva.

 

Tym razem sesja zajęciowa odbyła się wyjątkowo nie w Warszawie, a w urokliwym Kazimierzu Dolnym. Poza szeroką dawką wiedzy, mieliśmy więc okazję podziwiać to wspaniałe, historyczne miasteczko, które, musimy przyznać, niezwykle nas oczarowało. 🙂

 

O czym uczyliśmy się tym razem?

Sesja miała miejsce w dniach 23-24 września i obejmowała tematykę brandingu i marketing mixu, a także pomiar efektywności tych obszarów w branży farmaceutycznej i health care. Jak zarządzać marką, stworzyć skuteczną strategię brandingową, mierzyć markę? Czym jest branding 4D, marketing mix – 4P i 7P? O tym między innymi rozprawialiśmy przez dwa dni. Zajęcia w całości poprowadził ekspert od brandingu – dr Jacek Pogorzelski.

Do tej pory w programie uczestniczyło 12 osób, jednak od wrześniowej sesji liczba uczestników powiększyła się o dwie nowe osoby żądne wiedzy marketingowej. Witamy zatem najserdeczniej nowych członków Akademii Marketingu Zentiva! 🙂

 

 

Co było…

Sesja „Branding i marketing mix” stanowi trzecie nasze spotkanie, co czyni ją punktem centralnym na mapie programu, który przewidziany został na pięć sesji szkoleniowo-rozwojowych. Przypomnijmy zatem, że za nami już sesja „Marketing w nowym milenium” oraz „Strategia marketingowa i jej operacjonalizacja”.

 

Co będzie…

Już niebawem – pod koniec października spotykamy się na sesji z innowacji, podczas której Beata Michalska-Dominiak oraz Bartosz Janowicz przybliżą nam temat zarządzania innowacjami, pokażą jak wykorzystywać podejście lean startup w korporacjach oraz jak efektywnie wykorzystać design thinking do projektowania rozwiązań.

Cały program zakończymy natomiast sesją „Implementacja działań marketingowych”, podczas której uczestnicy ponownie spotkają się z drem Jackiem Pogorzelskim oraz poznają Michała Dziekońskiego. Sesja planowana jest na listopad 2019.

Nie pozostaje nam nic innego, jak oczekiwać z niecierpliwością na kolejną sesję. A Was serdecznie zapraszamy do rozważenia wprowadzenia podobnego projektu szkoleniowo-rozwojowego do Waszej organizacji! A zatem, mamy nadzieję… do zobaczenia na sesjach! 🙂

 

   

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie nigdzie publikowany. * - pola wymagane

Dodaj komentarz