Przez Zoom i z wirtualnym toastem, ale udało się! W piątek ruszyła kolejna, 47. już edycja Programu CIM w questusie.

Podstawa dobrego zarządzania to zdolność szybkiej adaptacji do zmieniających się warunków w otoczeniu biznesowym. Dlatego nie było takiej siły, która uniemożliwiłaby start kolejnej edycji Programu CIM w questusie. Tym bardziej, że zgłosiło się do niej aż 20 uczestników!

 

Szkolenie marketingowe w wersji online

Niemal do samego końca byliśmy gotowi na wariant „hybrydowy”, licząc, że w gronie przynajmniej kilku osób spotkamy się na sali szkoleniowej, podczas gdy pozostali dołączą do zajęć zdalnie. Ostatecznie jednak, mając na względzie bezpieczeństwo wszystkich uczestników, podjęliśmy decyzję o zorganizowaniu inauguracji online.

Tradycyjnie piątkowe zajęcia zaczął dr hab. Robert Kozielski i wprowadził uczestników grupy 47. w szczegóły tego, co czeka ich przez najbliższych kilkanaście miesięcy. Dla niewtajemniczonych – program składa się aż z 6 modułów, które dzielą się na ścieżkę strategiczną oraz digitalową.

Wielu uczestników decyduje się jednak na wariant łączony, realizując obie specjalizacje oferowane w ramach programu. Kolejne wyzwanie to egzaminy CIM – zadanie niełatwe, wymagające wytrwałości i ogromu pracy, ale warte nagrody, jaka czeka na końcu. A jest nią uzyskanie prestiżowego dyplomu CIM, będącego potwierdzeniem profesjonalnych kwalifikacji w dziedzinie marketingu.

 

Jak wygląda inauguracja Programu CIM?

Po wprowadzeniu nadszedł czas na pierwsze merytoryczne zajęcia. W piątkowy wieczór i w sobotnie przedpołudnie Robert Kozielski rozpoczął od tematu budowania strategii marketingowej. Popołudniu natomiast grupę przejął znany i lubiany w społeczności questusa Lech C. Król, wybitny ekspert w dziedzinie reklamy i brandingu, który zaserwował uczestnikom solidną dawkę branżowych inspiracji.

 

 

Mamy nadzieję, że choć przez Zoom i choć z wirtualnym toastem, udało nam się stworzyć tę samą atmosferę, która zazwyczaj towarzyszy nam na sali szkoleniowej w trakcie inauguracji. Że przez światłowodowe łącza dotarł do Was zastrzyk energii do działania i nie zabraknie Wam motywacji do pracy w ciągu nadchodzących kilkunastu miesięcy.

Życzymy Wam wszystkim powodzenia w trakcie tej wyjątkowej drogi rozwoju razem z CIM!

 

   

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie nigdzie publikowany. * - pola wymagane

Dodaj komentarz