Ostatnia sesja egzaminacyjna CIM była w naszym centrum z pewnością nietuzinkowa, a to za sprawą bogatego wyboru modułów, z których studenci mogli pisać prace. Nie jest to sytuacja powszechna, a wynika z wprowadzenia odświeżonego sylabusa przez The Chartered Institute of Marketing (CIM). Nie ulega jednak wątpliwości, że mimo tak szerokiego wyboru modułów, uzyskaliśmy imponujące 100% zdawalności w każdym z nich! ?

 

Rok podwójnego sylabusa CIM

Rok 2020 zaliczymy z pewnością do nietuzinkowych – nie tylko z tytułu towarzyszącej naszemu życiu pandemii, ale także dlatego, że w życie wchodzi odświeżony sylabus CIM. Oznacza to, że do końca bieżące roku studenci mogą podchodzić do dotychczas obowiązujących egzaminów, jak również do nowych, które dostępne są od początku tego roku.

 

Applied Marketing, czyli egzamin dla młodych adeptów marketingu

W ramach realizacji programu średnio zaawansowanego nasi studenci zmierzyli się z testem Applied Marketing. Zawierał on zarówno pytania teoretyczne, jak i praktyczne oraz dwa case studies. Wśród pięciu śmiałków przystępujących do egzaminu znalazł się jednak jeden prymus, któremu należą się szczególne gratulacje – uzyskał on bowiem imponujący wynik 91%!

 

Diploma in Professional Marketing – wyzwanie godne doświadczonego marketera

W ramach programu zaawansowanego do CIM-u zostało przesłanych 12 prac projektowych. W tym z dotychczasowego sylabusa 4 studentów przystąpiło do egzaminów z modułów: 

Z kolei w ramach odświeżonego sylabusa studenci oddali prace z modułów: 

 

 

Pełen certyfikat Diploma in Professional Marketing

Aby uzyskać pełen dyplom na poziomie zaawansowanym należy zdać 3 niełatwe egzaminy. Dla czterech studentów praca egzaminacyjna oddana w ramach sesji July 2020 była jednocześnie ostatnią wymaganą i… wszyscy niebawem odbiorą jakże przyjemną przesyłkę z Londynu zawierającą certyfikat Diploma in Professional Marketing! ?

Wielkie gratulacje dla Elizy Wicher-Supińskiej, Olgi Savelyevy, Yulyi Glukhovej oraz Michała Monety. Warto zaznaczyć, że ten ostatni to nasz questusowy Content Manager, który porwał się na wszystkie 3 egzaminy jednocześnie… Chapeau bas i wielkie gratulacje!!!

 

Jak uzyskać certyfikat CIM?

Jeśli Ty również masz „chrapkę” na międzynarodowy, prestiżowy certyfikat, koniecznie zapisz się na kurs online Applied Marketing lub Program zaawansowany CIM! Na kurs możesz zapisać się w dowolnym momencie, kontaktując się z Donatą Wilczewską:

Z kolei Program zaawansowany CIM rusza już 23 października w Warszawie, a na Twoje zgłoszenie czeka Ania Muskała:

Do zobaczenia na programach CIM!

   

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie nigdzie publikowany. * - pola wymagane

Dodaj komentarz