Rozwój, rozwój, rozwój… Dopiero co zamknęliśmy duży projekt szkoleniowy dla jednej firmy farmaceutycznej, a już zaczynamy kolejny. Z przyjemnością witamy firmę Zentiva na pokładzie!

 

Dlaczego Akademia Marketingu?

Program szkoleniowo-rozwojowy Akademia Marketingu oparty został na międzynarodowych standardach kompetencji marketingowych The Chartered Institute of Marketing. Będzie się on składał z 5 sesji dwudniowych. Będziemy uczyć, doświadczać i implementować przez najbliższe miesiące aż do listopada.

W programie bierze udział 12 uczestników z działu marketingu oraz „okolicznych”. Zróżnicowanie grupy jest dość duże, a więc ujednolicenie poziomu wiedzy będzie zapewne wyzwaniem, ale kto da radę, jak nie nasi najlepsi Trenerzy!

 

Czego się dowiemy w ramach programu?

W ramach Akademii Marketingu uczestnicy poznają współczesne środowisko biznesowe i skalę dynamicznych zmian w nim zachodzących. Poszerzą także wiedzę z zakresu strategii marketingowej, brandingu i marketingu mix. Następnie przyjdzie czas na kreatywno-innowacyjne zagadnienia spod znaku design thinkingu i lean startup, a zakończymy implementacją działań marketingowych i pomiarem.

 

akademia marketingu

 

Kto poprowadzi zajęcia?

Pierwsza sesja już się odbyła w uroczym hotelu EVA Park Life & SPA pod Warszawą w dniach 21-22 maja, gdzie prof. Robert Kozielski poprowadził zajęcia ze współczesnych zmian biznesowych – „Marketing w nowym millenium”.

Kolejną sesję, jeszcze w czerwcu, poprowadzi dr Jacek Pogorzelski. Podczas niej uczestnicy skupią się na strategii i jej operacjonalizacji, by następnie, już po wakacjach, poznać tajniki brandingu i marketingu mix – również pod okiem Jacka.

Zajęcia z innowacji poprowadzą natomiast Beata Michalska-Dominiak (design thinking) oraz Bartosz Janowicz (lean startup). A zakończymy w listopadzie implementacją działań marketingowych. Tę sesję poprowadzą: Michał Dziekoński i, raz jeszcze, niezastąpiony Jacek Pogorzelski.

Mamy nadzieję, że udział w Akademii Marketingu przyniesie zarówno dużo wiedzy, jak i integracji zespołowej. Życzymy zatem potężnej dawki nowych kompetencji i… Zentivo, do zobaczenia już niebawem na kolejnej sesji!

 

Kontakt

Jeśli i Wy chcielibyście poszerzyć kompetencje i zdobyć nową wiedzę w ramach swojej organizacji, zapraszamy do kontaktu:

Donata Wilczewska
email: dwilczewska@questus.pl
mobile: (+48) 691-366-116

…lub poprzez formularz kontaktowy.

   

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie nigdzie publikowany. * - pola wymagane

Dodaj komentarz