Wiosenna questusówka już 31 maja. Serdecznie zapraszamy byłych, obecnych i przyszłych CIM-owców. To doskonała okazja, by spotkać się z dawno nie widzianymi znajomymi, poznać nowych oraz wymienić doświadczenia marketingowe, biznesowe lub po prostu, życiowe.

 

Witamy nową, 44. grupę programu Diploma in Professional Marketing

Szczególnie gorąco zapraszamy nową grupę Programu CIM! Adepci Diploma in Professional Marketing oraz Digital Diploma in Professional Marketing przed Wami rok ciężkiej, ale mamy nadzieję, że równie fascynującej przygody z marketingiem. Niech to będzie także początek nowych przyjaźni oraz wspólnych biznesowych projektów. Warto zatem zacząć od wspólnej integracji. questusówka to także szansa na poznanie bliżej naszych wykładowców i trenerów.

 

Gdzie i kiedy się spotykamy?

Dzięki współpracy z agencją KHS i jej uprzejmości, już 31 maja spotykamy się w restauracji Nadwiślański Świt, Wybrzeże Kościuszkowskie 31/33, Warszawa. Starujemy o godzinie 20.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o wcześniejsze potwierdzenie udziału na adres: amuskala@questus.pl lub ikusmierczyk@questus.pl

A zatem szykujcie kochani wygodne obuwie, dobre humory i zbierajcie siły, czeka Was noc pełna wrażeń.

Czekamy na Was z utęsknieniem!

questusówka event

 

   

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie nigdzie publikowany. * - pola wymagane

Dodaj komentarz