Podsumowanie intensywnego roku za nami, a co czeka nas w nowym 2020? Zdaje się, że będzie jeszcze ciekawiej ? W tym roku bowiem dwa jubileusze, może nie okrągłe, ale jednak, okazje do świętowania: 15-lecie istnienia questusa oraz XXV Warsztaty Strategiczne. Planujemy połączyć obie okazje w jedną Galę, na którą już teraz serdecznie zapraszamy!

 

Programy CIM

Jak zwykle planujemy dwie edycje Programu Diploma in Professional Marketing. Pierwsza startuje już 27 marca 2020 r., a kolejna, jak zawsze jesienią. Podczas rocznych programów zaawansowanych CIM wszystkim głodnych wiedzy i rozwoju profesjonalistom, praktykom i ekspertom w zakresie marketingu i biznesu zapewniamy inspirujące i rozwijające zajęcia.

Programy CIM to nie tylko gwarancja rozwoju wiedzy i umiejętności zarządzania marketingiem na poziomie strategicznym oraz digitalowym, ale także możliwość porównania działań rynkowych realizowanych przez uczestników z międzynarodowymi standardami.

Program składa się z 6 modułów:

 1. Marketing and Digital Strategy
 2. Digital Customer Experience
 3. Resource Management
 4. Innovation in Marketing
 5. Managing Brands
 6. Digital Optimisation

Jak zawsze można wybrać jedną z dwóch ścieżek: strategiczną lub digitalową, a także pojedynczy moduł.

Trenerami będą m.in.:

 • Robert Kozielski
 • Jacek Pogorzelski
 • Wojciech Szymański
 • Beata Michalska
 • Michał Dziekoński
 • Artur Maciorowski
 • Bartłomiej Kurzyk
 • Arkadiusz Wódkowski
 • Tomasz Janowicz
 • Bartłomiej Janowicz
 • Katarzyna Nizińska
 • Marcin Michalski.

 

questus academy robert kozielski

 

Zapraszamy także na szkolenie online oparte na pierwszym module programu Certificate in Professional Marketing czyli Applied Marketing. Program dedykowany jest osobom, które pracują lub chcą pracować w marketingu, ale również dyrektorom oraz właścicielom firm, a także studentom marketingu. Tutaj ambitnie planujemy wejść na rynki zagraniczne!

 

XXV Warsztaty Strategiczne i Best Practise

W listopadzie zapraszamy na XXV Warsztaty Strategiczne czyli trzydniowe spotkanie questus academy poświęcone aktualnym trendom i innowacyjnym rozwiązaniom w biznesie, marketingu i zarządzaniu, które będziemy chcieli połączyć z jubileuszową galą istnienia naszej firmy. Mamy nadzieję, że będzie nie tylko uroczyście, ale i niezwykle ciekawie, a tegoroczna edycja będzie jeszcze bardziej udana niż poprzednia.

Coraz częściej słyszymy, że tęsknicie za Best Practise, czyli jednodniowymi warsztatami oraz networkingiem. A zatem wracamy z tą formą spotkań! Bohaterami będą marki, które nie tylko odniosły sukces finansowy, ale mają też trwałe zdolności konkurowania na rynkach międzynarodowych. Znakiem rozpoznawczym obu imprez jest niezwykła atmosfera, mamy nadzieję, że nas nie zawiedziecie!

 

Business insights

2019 rok to dynamiczny wzrost obszaru business insights czyli rozwojowych szkoleń zamkniętych oraz programów doradczych, mamy nadzieję, że kolejny będzie równie aktywny.

Zapraszamy do Akademii Marketingu, która opiera się na programach certyfikacji CIM z uwzględnieniem profilu działalności klienta. Krótkoterminowe projekty rozwojowe to z kolei plan rozwojowy, zwykle obejmujący od 4 do 6 dni szkoleniowych, natomiast programy inspiracyjno-innowacyjne to propozycja spotkań, których celem jest poszerzenie wiedzy w zakresie nowoczesnych koncepcji, metod, narzędzi dynamicznie rozwijającego się środowiska biznesowego.

Kolejna nasza propozycja to zindywidualizowane, w zależności od potrzeb klienta, projekty doradcze. Obejmują audyt, strategię i ścieżkę rozwoju, realizację i pomiar poziomu zmiany.

Swój udział w szkoleniach zapowiedziały już firmy Mylan, Zentiva, Polpharma czy Tarczyński S.A. Mocno wierzymy, że dołączą do nich kolejne ?

 

warsztaty strategiczne questus łódź

 

Case studies

Jesteśmy twórcą pierwszego w Polsce banku biznesowych case-studies czyli analiz pojedynczych przypadków pozwalających wyciągnąć wnioski dotyczące danego modelu biznesowego oraz cech rynku, a także unikać potencjalnych błędów. W tym roku zamierzamy ten obszar intensywnie rozwijać. Znowu możemy liczyć na firmę Mondelez International, po Milce i Belvicie, tym razem bohaterem będzie marka Halls. Dołączą także dr Gaja i Miody Manuka oraz wiele, wiele innych.

Zatem rok zapowiada się bardzo, bardzo intensywnie… Mamy ogromną  nadzieję, że będziecie z nami!

 

   

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie nigdzie publikowany. * - pola wymagane

Dodaj komentarz