questus BLOG screen

 

Jak dobrze wiecie, content jest nieodłącznym elementem działalności questusa. Jednym z miejsc, gdzie regularnie publikujemy treści jest nasz blog. To miejsce, które może być dla Was źródłem wiedzy oraz wszelakich nowości ze świata marketingowo-biznesowego, a także informacji na temat organizowanych przez nas programów CIM.

 

Wiedza przede wszystkim!

Na questus BLOG przeważają artykuły omawiające zagadnienia i zjawiska, które zmieniały i będą zmieniać świat marketingu i biznesu. Publikujemy także opinie ekspertów, przeglądy prognoz zmian na najbliższe lata, czy wywiady z autorytetami z marketingowego świata.

Nowością, którą niedawno wprowadziliśmy jest seria „elementarz marketera”. Jest to poniekąd pisemne uzupełnienie wiedzowych materiałów publikowanych na naszym kanale na YouTube. Chcemy dać Wam bowiem wybór formatu, z którego wolicie korzystać przy okazji przyswajania wiedzy – tekst lub film.

 

Poradniki do egzaminów CIM

W ostatnich tygodniach opublikowaliśmy również kilka wpisów, które przydadzą się osobom rozważającym przystąpienie lub już przygotowujących się do programów CIM. Opisujemy w nich, o czym trzeba pamiętać tworząc swój plan marketingowy, jak wygląda formuła egzaminu oraz jakich błędów należy unikać.

 

Wspólne czytanie blogosfery

Od zawsze docenialiśmy inspirujący content, który tworzą inni autorzy. W związku z tym, co drugą niedzielę publikujemy przegląd marketingowo-biznesowej blogosfery, w której zamieszczamy wyselekcjonowane perełki pojawiające się zarówno na polskich, jak i zagranicznych blogach.

Jeśli poszukujecie ciekawostek, nowości i informacji o zmieniających się trendach, jest to pozycja obowiązkowa! Jest to świetne podsumowanie pojawiających się artykułów w blogosferze nie tylko dla marketera, ale również każdego amatora biznesu.

 

Co tydzień coś nowego

Nie zwalniamy tempa w tworzeniu nowych materiałów na naszego bloga. Ba, planujemy dość znaczące zmiany, które będą się wiązać ze zwiększoną częstotliwością publikacji, jak również wprowadzeniem nowych, inspirujących formatów. Recenzje książek, nowe materiały wideo, badania i opracowania artykułów? Kto wie, bardzo możliwe, że wiele z tych form zamieścimy na blogu w najbliższym czasie!

A zatem, stay tuned! Przed nami jeszcze wiele pigułek wiedzy, które pojawią się na questus BLOG!

 

   

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie nigdzie publikowany. * - pola wymagane

Dodaj komentarz