2020 rok jest dla większości branż niecodziennym i, nierzadko trudnym, doświadczeniem. Pandemia koronawirusa i związane z nią konsekwencje utrudniły funkcjonowanie wielu biznesów, komplikując również sytuację na rynku pracy. W takich realiach doświadczenie, profesjonalne kompetencje i umiejętność strategicznego myślenia są ważniejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Postanowiliśmy więc wesprzeć Was, marketerów w zdobywaniu tego rodzaju umiejętności – rozpoczynamy rekrutację na kolejną, już 47. edycję Programu zaawansowanego CIM!

 

Program CIM – co to takiego?

Program CIM to roczne szkolenie dla profesjonalnych marketerów, akredytowane przez The Chartered Institute of Marketing. Brytyjski instytut jest największą i najstarszą instytucją zrzeszającą marketerów, liczącą ponad 100 000 członków z różnych zakątków świata. Program CIM jest znakomitą szansą, aby dołączyć do tego międzynarodowego grona. Najbliższa edycja startuje 23 października w Warszawie.

 

Struktura Programu CIM

Program zaawansowany CIM składa się z 6 modułów tematycznych:

  • Marketing & Digital Strategy
  • Digital Customer Experience
  • Innovation in Marketing
  • Managing Brands
  • Resource Management
  • Digital Optimisation

 

Moduły zostały podzielone na dwie ścieżki tematyczne:

  • Ścieżka strategiczna obejmuje moduły Marketing & Digital Strategy, Digital Customer Experience, Innovation in Marketing, Managing Brands oraz Resource Management. Podczas zajęć spotkacie się m.in. z dr hab. Robertem Kozielskim, dr Jackiem Pogorzelskim, Małgorzatą Nowak, Beatą Michalską-Dominiak, Arturem Maciorowskim czy Arkadiuszem Wódkowskim. Ukończenie ścieżki strategicznej pozwala przystąpić do egzaminów związanych z certyfikatem CIM Diploma in Professional Marketing.
  • Ścieżka digitalowa obejmuje natomiast moduły Marketing & Digital Strategy, Digital Customer Experience i Digital Optimisation, a zajęcia prowadzą m.in. Wojciech Szymański, Artur Maciorowski czy Tadeusz Żórawski. Ścieżka ta przygotowuje do egzaminów związanych z certyfikatem Diploma in Professional Digital Marketing.

 

szkolenia cim akredytowane centrum questus academy

 

Pamiętajcie jednak, że istnieje możliwość wzięcia udziału w obu ścieżkach jednocześnie i ukończenie wszystkich sześciu modułów. Macie wówczas szansę uzyskać aż 2 certyfikaty The Chartered Institute of Marketing i znacząco wzmocnić siłę swojego CV. Nic więc dziwnego, że 93% uczestników Programu CIM decyduje się właśnie na takie rozwiązanie!

 

Do końca sierpnia – rabat 1500zł!

W tym roku przygotowaliśmy dla Was specjalną promocję. Jeśli zdecydujecie się na udział w Programie CIM do końca sierpnia, uzyskacie rabat w wysokości 1500 zł! Zniżka ta jest niezależna od innych, jak choćby 5% upustu za dojazd powyżej 150 km czy 5% dla drugiej osoby z firmy, która uczestniczy w szkoleniu.

A zatem, warto się pospieszyć! Na Wasze zgłoszenia czeka jak zawsze Ania Muskała, którą znajdziecie:

 

Dodatkowe informacje znajdziecie także na stronie poświęconej Programowi CIM.

A zatem, do zobaczenia już 23 października w Warszawie podczas inauguracji szkolenia!

   

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie nigdzie publikowany. * - pola wymagane

Dodaj komentarz