Kolejna sesja egzaminów CIM za nami! Nie ukrywamy, było ciężej niż zawsze, gdyż zmienne warunki spowodowane pandemią utrudniały skupienie na pisaniu prac. Jednocześnie, wszystkie egzaminy pisemne w sesji April 2020 zostały odwołane. Okoliczności nie przeszkodziły jednak naszym ambitnym studentom w stworzeniu fantastycznych projektów! ?

 

Ogólne wyniki

Z przyjemnością informujemy, że w sesji egzaminacyjnej April 2020 studenci programów CIM wzbili się na wyżyny zdawalności. Wszyscy osiągnęli pozytywny wynik niezależnie od modułu, z którego pisany był egzamin. To duży sukces, a więc gratulujemy zarówno osobom podchodzącym do egzaminów, jak i Tutorom egzaminacyjnym w składzie: prof. Robert Kozielski, Agata Mardosz-Grabowska, Wojciech Bablok.

 

Istniejący sylabus

Jeszcze do końca 2020 roku można zdawać egzaminy CIM z istniejącego sylabusa. Z naszego centrum egzaminacyjnego do Londynu poleciało więc 10 prac z modułów:

  • Mastering Metrics
  • Driving Innovation
  • Digital Strategy.

Wszystkie zostały pozytywnie ocenione przez egzaminatorów Instytutu i oto możemy pochwalić się 100-procentowymi słupkami!

Jednocześnie aż dla 8 studentów był to ostatni egzamin kończący certyfikację na poziomie zaawansowanym (poziom 6). Siedmiu z nich niebawem otrzyma zatem pełen certyfikat Diploma in Professional Marketing i jeden student – Digital Diploma in Professional Marketing.

 

Zrewidowany sylabus

Niedawno CIM wprowadził również zrewidowany sylabus w odpowiedzi na zmieniające się środowisko biznesowo-marketingowe oraz pojawienie się nowych potrzeb i podejść do kompetencji marketera. Egzaminy z nowego sylabusa można zdawać od początku 2020 roku, a więc była to nasza pierwsza sesja egzaminacyjna z nowymi modułami. Tym bardziej niezmiernie cieszymy się z tak znakomitych wyników! 

Z nowego sylabusa zostało oddanych 8 prac projektowych z modułów:

  • Marketing & Digital Strategy
  • Innovation in Marketing.

Wszystkie zostały ocenione pozytywnie, a zatem w tym przypadku również zdawalność osiągnęła 100%.

 

Niestety egzaminy z modułów Strategic Marketing (istniejący sylabus, poziom 6), Marketing (istniejący sylabus, poziom 4) oraz Applied Marketing (zrewidowany sylabus, poziom 4) musiały zostać odwołane ze względu na ich pisemną formę. W kolejnej sesji egzaminacyjnej – July 2020 – testy z poziomu 4 odbędą się online, natomiast egzamin z modułu Strategic Marketing został w pełni dostosowany do formy pisemnej.

Nasi dzielni studenci już pracują nad kolejnymi pracami, które zostaną ocenione w ramach sesji July 2020. Nie pozostaje nam zatem nic innego, jak życzyć powodzenia i trzymać kciuki za równie wspaniały współczynnik zdawalności. ?

 

 

   

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie nigdzie publikowany. * - pola wymagane

Dodaj komentarz