questus wakacje

 

Kochani, wakacje tuż, tuż. Chyba wszyscy czekamy z niecierpliwością na zasłużony wypoczynek. Zespół questusa życzy Wam cudownych chwil na łonie natury, niczym niezmąconej radości, bezpiecznych podróży, pięknej pogody, a przede wszystkim niezapomnianych wrażeń podczas wszelkich wakacyjnych wyjazdów!

Będzie nam niezmiernie miło, jeśli zechcecie się z nami podzielić wrażeniami z wakacji, czy to w postaci zdjęć czy zabawnych historii. Dla autorów najciekawszych wakacyjnych relacji mamy nagrody!

 

Jesień rysuje się bardzo kolorowo!

Zbierajcie siły, ładujcie akumulatorki, bo jesień w questusie zapowiada się naprawdę ciekawie i dla wielu, którzy są już z nami lub zechcą do nas dołączyć, bardzo pracowicie!

 

18 października pierwsza sesja DM45

Przede wszystkim w październiku rusza nowa grupa DM45. Oczywiście nadal proponujemy dwie ścieżki edukacji, czyli digitalową i strategiczną. Droga Digital Diploma in Professional Marketing ma na celu rozszerzenie wiedzy oraz kompetencji praktycznych w zakresie digital marketingu. Z kolei Strategic Diploma in Professional Marketing pozwoli wszystkim zainteresowanym rozwinąć kompetencje strategiczne oraz zarządcze.

 

szkolenia cim questus

 

Czekają nas jednak duże zmiany w programie oraz poszczególnych modułach. Tym razem wszyscy uczestnicy będą mieli szansę na bliskie spotkanie z digitalem, bowiem obie grupy zaczynają od modułów obowiązkowych, czyli Marketing and Digital Strategy oraz Digital Customer Experience. Pozostałe moduły zapowiadają się równie ciekawie, zapraszamy do zapoznania się materiałem informacyjnym.

Kontakt:

Anna Muskała

Tel.: 601 052 704
E-mail: amuskala@questus.pl

Ida Kuśmierczyk

Tel.: 722 220 400

E-mail: ikusmierczyk@questus.pl

 

Warsztaty Strategiczne

Warsztaty Strategiczne questus academy to 3-dniowe spotkania pełne inspiracji, wiedzy i jak zawsze doskonałej atmosfery. Udział w tym wydarzeniu to nie tylko szansa na poszerzenie wiedzy, ale przede wszystkim na pasjonujący networking.

W wydarzeniu jak zwykle wezmą udział specjaliści renomowanych firm oraz absolwenci prestiżowych programów szkoleniowych The Chartered Institute of Marketing. Serdecznie zapraszamy naszych CIM-owców i nie tylko. Widzimy się w dniach 21–23 listopada 2019!

Kontakt:

Anna Muskała

Tel.: 601 052 704

E-mail: amuskala@questus.pl

Ida Kuśmierczyk

Tel.: 722 220 400

E-mail: ikusmierczyk@questus.pl

 

Award in Marketing

Już teraz zapraszamy na szkolenie Award in Marketing. To pierwszy etap programu Certificate in Professional Marketing. Szkolenie jest realizowane w całości online i przygotowuje do egzaminu CIM. Składa się z 6 modułów przeprowadzanych online za pośrednictwem platformy e-learningowej i prowadzi do uzyskania międzynarodowego certyfikatu Award in Marketing. Cały program wraz z egzaminem realizowany jest w języku angielskim.

 

 

Kontakt:

Donata Wilczewska

Tel.: 691 366 116

E-mail: dwilczewska@questus.pl

 

 

   

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie nigdzie publikowany. * - pola wymagane

Dodaj komentarz