Pół roku pracy, pięć sesji i oto są! Świeżo upieczeni absolwenci Akademii Marketingu z firmy Zentiva! Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i dużą dawkę zawsze obecnego humoru. Mamy nadzieję, że wiedza zyskana podczas programu szkoleniowo-rozwojowego przyda się w osiąganiu dalszych sukcesów biznesowych na rynku farmaceutycznym! ☺

 

Co się działo?

Program zainaugurowaliśmy 21 maja 2019 i po sześciu miesiącach pracy w sali szkoleniowej doczekaliśmy się graduacji, która miała miejsce 27 listopada.

Akademia Marketingu obejmowała pięć dwudniowych sesji, w ramach których uczestnicy zdobywali wiedzę z zakresu zmian zachodzących we współczesnym środowisku biznesowym, strategii marketingowej, brandingu, marketing mixu, operacjonalizacji działań marketingowych, innowacyjności i kreatywności w marketingu. Ostatnia sesja dotyczyła zaś implementacji i wykorzystania zdobytej wiedzy w praktyce.

 

 

Zajęcia na programie Akademia Marketingu uwzględniały oczywiście specyfikę rynku firmy Zentiva, a więc prezentowane case studies, przykłady, best practices i ćwiczenia skupiały się wokół rynku farmaceutycznego. Nie zabrakło jednak inspirujących benchmarków z innych branż!

 

Eksperci Akademii Marketingu

Zajęcia poprowadzili nasi niezawodni eksperci w składzie:

 

Uczestnicy

Początkowo w programie uczestniczyło dwanaście osób, jednak w związku z dołączeniem do działu marketingu dwóch nowych pracowników, skład Akademii również powiększył się i ostateczne program ukończyło czternastu ambitnych studentów! Ostatnia sesja nie obyła się zatem bez momentu świętowania i rozdania dyplomów absolwentom, które wręczył Robert Kozielski.

 

 

Gdzie byliśmy?

Zajęcia w większości odbywały się w Warszawie, jednak udało nam się również odwiedzić i zwiedzić uroczy Kazimierz Dolny oraz Chlewiska koło Szydłowca. Wyjazdowe sesje niewątpliwie były dodatkowym atutem programu, sprzyjały integracji i budowały kreatywne środowisko pracy.

 

Co dalej?

Mamy nadzieję, że to nie koniec naszej wspólnej przygody z firmą Zentiva i jeszcze się spotkamy! ☺

Jeśli wy również myślicie o rozwoju swoim lub swoich pracowników, serdecznie polecamy się do współpracy! Osoby indywidualne świetnie odnajdą się na programie średnio zaawansowanym Award in Marketing lub na programie zaawansowanym CIM (ścieżka strategiczna lub digitalowa), natomiast firmy serdecznie zapraszamy do dyskusji nad spersonalizowanym programem uwzględniającym specyfikę rynku i potrzeby biznesowo-rozwojowe organizacji.

   

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie nigdzie publikowany. * - pola wymagane

Dodaj komentarz