Niedawno ogłaszaliśmy, że to już koniec Marketing Excellence Program by Polpharma, którego mieliśmy przyjemność być twórcami. A tu taka niespodzianka… 🙂

 

Przypomnijmy, czym jest Marketing Excellence Program…

Marketing Excellence Program był oparty na poziomie zaawansowanym CIM i obejmował moduły: Strategic Marketing, Mastering Metrics, Digital Strategy i Driving Innovation. Ostatnia sesja została zrealizowana w maju 2019. I kiedy myśleliśmy, że to już koniec naszej wspaniałej przygody, nadarzyła się okazja powtórzenia sesji z innowacji!

 

Driving Innovation vol. 2

Powtórka była poniekąd dedykowana trzem uczestnikom z Kazachstanu, którzy nie mogli wziąć udziału w poprzedniej (majowej) sesji Driving Innovation. Okazało się jednak, że gros osób, którzy nie mieli okazji uczestniczyć w całym programie z chęcią dołączy do nas na zajęciach i posłucha nieco o innowacjach, kreatywności i współczesnych narzędziach marketingowych.

Takim właśnie sposobem, wewnętrznie zebrana grupa liczyła ponad 20 uczestników! Można by rzec, że zaawansowany program CIM stał się już sławny w szeregach naszych przyjaciół z firmy Polpharma, a kolejni pracownicy czują się zainspirowani nową wiedzą i rozwiązaniami, jakie po każdej sesji przywozili ze sobą do biura uczestnicy pełnego programu.

 

Czego dowiedzieliśmy się na wrześniowej sesji?

Powtórka modułu Driving Innovation miała miejsce w dniach 2-6 września w Warszawie w hotelu DoubleTree by Hilton. W ramach sesji uczestnicy zapoznali się, przećwiczyli i przedyskutowali tak gorące tematy współczesnego marketingu jak:

Kto poprowadził zajęcia?

Zwyczajowo sesję zainaugurował prof. Robert Kozielski. Zajęcia poprowadzili natomiast nasi niezawodni eksperci z bogatym doświadczeniem w składzie:

Powinniśmy w tym miejscu napisać, że będziemy tęsknić, że na myśl o minionych pięknych chwilach łezka kręci się w oku… Lecz dotychczasowe doświadczenie podpowiada nam, że to jeszcze nie koniec naszych rozwojowych przygód i jeszcze się spotkamy! Mamy nadzieję, że nastąpi to niebawem. 🙂

   

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie nigdzie publikowany. * - pola wymagane

Dodaj komentarz