Choć rok 2019 powoli dobiega końca, my nie zamierzamy zwalniać tempa. Dlatego już 13 grudnia, w piątek, organizujemy świąteczną questusówkę, na którą postanowiliśmy Was serdecznie zaprosić! Wydarzenie odbędzie się w warszawskiej restauracji Nadwiślański Świt, przy ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 31/33.

 

questusówka – bez względu na to, czy wiosenna, letnia czy świąteczna – to zawsze czas bardzo nieformalnych spotkań, wielogodzinnych dyskusji i dobrej zabawy w gronie questusowych znajomych. To także doskonała okazja, aby przywitać i poznać nową grupę Programu CIM – w październiku wystartowała bowiem jego kolejna, już 45. edycja.

 

 

 

Podziękowania dla KHS

W organizacji tegorocznej questusówki jak zwykle wsparła nas nieoceniona Iwona Szwajkajzer i jej agencja KHS. Pragniemy zatem raz jeszcze serdecznie podziękować Iwonie i całemu zespołowi pracującemu przy okazji wydarzenia. Już nie możemy się doczekać, aż wypijemy na questusówce wspólne piwo za pomyślny przebieg imprezy 😉

A zatem, pamiętajcie, że widzimy się już 13 grudnia w restauracji Nadwiślański Świt w Warszawie. Startujemy już około godziny 20.30!

 

Zgłoś swój udział w questusówce

Aby uzyskać więcej informacji o spotkaniu i zgłosić swój udział, piszcie i dzwońcie do Idy Kuśmierczyk, którą znajdziecie:

  • pod telefonem: 722220400
  • pod mailem: ikusmierczyk@questus.pl

Do zobaczenia na świątecznej questusówce!

   

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie nigdzie publikowany. * - pola wymagane

Dodaj komentarz