khs

 

Ostatnimi czasy możemy być dumni nie tylko z naszych CIMów, którzy znakomicie radzą sobie z kolejnymi egzaminami. Również nasi znajomi i partnerzy biznesowi odnoszą naprawdę imponujące rynkowe sukcesy. Jednym z najświeższych przykładów jest współpraca Agencji Know How Szwajkajzer z firmą Tarczyński i realizacja działań eventowych podczas TVN-owskiego Projektu Plaża!

 

Know How Szwajkajzer – Constantly Improving Brands

Agencja Know How Szwajkajzer funkcjonuje na rynku od 2011 roku, realizując dotychczas ponad 650 dni eventowych. To zgrany, zaangażowany zespół profesjonalistów, skoncentrowany na każdym kliencie. Co więcej, to także znakomici partnerzy biznesowi i osoby, z którymi warto nie tylko zorganizować wydarzenie, ale również wspólnie się na nie wybrać i doskonale się bawić!

 

Czas na Projekt Plaża!

Ostatnie działania KHS są zorientowane wokół współpracy z czołowym producentem naturalnych kabanosów i parówek – firmą Tarczyński. Agencja naszej dobrej znajomej, Iwony Szwajkajzer zajęła się przede wszystkim projektem strategii eventu, a także realizacją działań podczas  „Projektu Plaża” przygotowanego dla telewizji TVN.

 

khs projekt plaża tarczyński

 

KHS odpowiada m.in. za kreację strefy, wybór atrakcji dla poszczególnych grup wiekowych, a także rekomendację i zakup mediów. Agencja dobiera także współpracujące gwiazdy oraz influencerów, prowadząc kompleksowe działania PR-owe dla marki Tarczyński. Jej rolą jest także przygotowywanie wszelkich komunikatów mediowych i billboardów sponsorskich.

Jak przyznaje Malgosia Mickiewicz z KHS:

„Nasi doświadczeni pracownicy i odpowiednio dobrane hostessy dbają o plażową atmosferę, sportowe atrakcje i ponad wszystko – zadowolenie naszego klienta.”

Nam nie pozostaje zatem nic innego, jak samodzielnie przekonać się o sile działań KHS i wyjechać na TVN-owski Projekt Plaża. Zachęcamy Was również gorąco do dołączenia do wydarzenia – więcej szczegółów znajdziecie na stronie poświęconej eventowi.

Jeśli chcielibyście nawiązać współpracę z Iwoną Szwajkajzer (KHS), śmiało dzwońcie: 516 876 116

Widzimy się nad polskim morzem!

   

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie nigdzie publikowany. * - pola wymagane

Dodaj komentarz