Nie zwalniamy tempa na questusowym BLOGu! W ostatnim czasie włączyliśmy do palety naszych treści zupełnie nowe formaty – abstrakty zagranicznych artykułów czy rekomendacje trenerów CIM. Publikujemy także coraz więcej wiedzowych materiałów wideo.  Sprawdźcie, co jeszcze czeka na Was na questus BLOG!

 

Miniony rok był rekordowy pod względem liczby artykułów opublikowanych na naszym blogu – 64 teksty to o 15 więcej niż w poprzednich 12 miesiącach. Postanowiliśmy zatem zawiesić sobie poprzeczkę jeszcze wyżej, dbając o to, aby kolejne treści były nie tylko wartościowe, ale i różnorodne.

 

Co polecają trenerzy CIM?

Rozpoczynamy zatem nową serię – Trener CIM rekomenduje. W ramach publikowanych 2 razy w miesiącu artykułów będziemy przepytywać szkoleniowców Programu CIM i prosić ich o wskazanie trzech, ich zdaniem najbardziej wartościowych:

  • Książek – przydatnych zarówno w nauce do egzaminu CIM, jak i w czerpaniu biznesowych inspiracji
  • Artykułów – zarówno naukowych, jak i branżowych
  • Wideo – od TED Talks aż po najciekawsze fragmenty marketingowych i biznesowych konferencji.

Na pierwszy ogień poszedł Robert Kozielski. Warto sprawdzić, dlaczego postanowił zarekomendować m.in. książkę dr Jacka Pogorzelskiego, Daniela Kahnemana czy wykład Simona Sineka.

 

Jeszcze więcej formatów!

W ostatnich tygodniach rozpoczęliśmy także publikowanie abstraktów z zagranicznych treści. To krótka, łatwo przyswajalna forma, która pozwoli Wam w szybki sposób zapoznać się z najbardziej wartościowymi materiałami z branżowych serwisów. Pamiętajcie także o przeglądach blogosfery – w nich koncentrujemy się na marketingowych i biznesowych blogach, podrzucając Wam co 2 tygodnie 8 wyselekcjonowanych artykułów.

Na questus BLOG dbamy również o to, abyście mieli nie tylko coś do poczytania, ale i obejrzenia. Zajrzycie zatem do serii „elementarz marketera”, w ramach której publikujemy wideo z naszego wiedzowego kanału YouTube. Mamy nadzieję, że materiały o Macierzy BCG, Modelu APIC czy Analizie makrootoczenia przydadzą Wam się w codziennych działaniach!

 

   

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie nigdzie publikowany. * - pola wymagane

Dodaj komentarz