02.02.2018

42. edycja Diploma in Professional Marketing nadchodzi!

Życie nie znosi próżni. Świat biznesu tym bardziej. Ruszamy więc z 42. edycją programu szkoleniowego dla marketerów Diploma in Professional Marketing. Już 6 kwietnia w Warszawie rozpoczniemy kolejną, inspirującą podróż, którą wspólnie z Wami postaramy się zwieńczyć stuprocentową zdawalnością egzaminów The Chartered Institute of Marketing.

Programy szkoleniowe Diploma in Professional Marketing organizujemy już od 14 lat. Od początku naszej działalności przyświecała nam niezwykle szczytna i nośna idea – dbać o to, aby rodzimy marketing stawał się coraz bardziej profesjonalny. Aby paskudna sława, jaką przyniosły mu zwariowane lata 90′ stopniowo przemijała wraz z każdą edycją programu.

Grono uczestników, z którym mamy okazję pracować przy Diploma in Professional Marketing zdecydowanie ułatwia nam dążenie do celu! Już nie możemy się doczekać na kolejne spotkanie z żądnymi wiedzy marketerami, dla których zarówno sam program, jak i certyfikat The Chartered Institute of Marketing stanowi nierzadko zawodową trampolinę.

przemysław litwin

W ramach programu realizujemy cztery moduły tematyczne, starając się dostarczyć Wam w pełni kompleksowej i wyczerpującej wiedzy. Podczas 42. edycji Diploma in Professional Marketing spotkamy się podczas zajęć:

  • ze Strategic Marketingu – poświęconych m. in. budowaniu strategii rynkowej i propozycji wartości, odkrywaniu możliwości biznesowych oraz insightów konsumenckich,
  • z Mastering Metrics – skupionych na analityce marketingowej i sposobach efektywnego wykorzystywania ogromu danych, z jakimi na co dzień spotykają się marketerzy,
  • z Driving Innovation – ukierunkowanych m. in. na podnoszenie innowacyjności w marketingu i budowanie wrażliwości rynkowej,
  • z Digital Strategy – zorientowanych wokół tematyki digital marketingowej i sposobów wykorzystania nowoczesnych technologii w działaniach biznesowych.

diploma in professional marketing moduly tematyczne

Diploma in Professional Marketing to również:

  • Warsztaty Strategiczne questus academy – trzydniowe spotkania wyjazdowe poswięcone najnowszym trendom w marketingu i biznesie.
  • Program EPP – przygotowujący uczestników do egzaminów The Chartered Institute of Marketing zarówno od strony formalnej, jak i merytorycznej.
  • Program IPR – tworzenie i realizacja we współpracy z coachem biznesu Indywidualnego Planu Rozwoju.
  • Przynależność do największej społeczności marketerów w Polsce – questus academy.

diploma in professional marketing

A zatem, jednym słowem: warto! Pamiętajcie, że startujemy już 6 kwietnia w Warszawie. Na Wasze zgłoszenia czeka Ania Muskała, którą znajdziecie:

Do zobaczenia na programie Diploma in Professional Marketing!