25.06.2018

25. Best Practice za nami!

25. edycja Best Practice już za nami! Dziękujemy Wam za kilka(naście) naprawdę ciekawych i pełnych radości godzin w gronie questus academy, które jeszcze długo będą trzymać nas w pozytywnym nastroju. Bohaterowie wydarzenia znów stanęli bowiem na wysokości zadania i dostarczyli zgromadzonym gościom niezliczonej ilości biznesowych porad i inspiracji na kolejny rok!

Zacznijmy od mikro i makrotrendów

Mamy niewątpliwe szczęście do gości, którzy inaugurują nasze spotkania. Rok temu znakomitą prelekcję  wygłosiła dla nas Julia Izmałkowa, w tym roku nad tematem trendów w świecie marketingu pochylił się Artur Maciorowski, trener na module Digital Strategy i współautor rokrocznej, stuprocentowej zdawalności z tego bloku.

artur maciorowski questus

Artur, jak to ma w zwyczaju, porwał tłumy digitalową prelekcją i nakreślił wizję cyfrowego marketingu na najbliższe lata. Echa jego wystąpienia rozbrzmiewały przez niemal całą imprezę, a odniesienia do jego słów pojawiały się tak podczas kolejnych wykładów, jak i na mniej formalnym „afterze”

 

Bohaterowie Best Practice

Po Arturze sceną zawładnęły dwie firmy, których praktyki biznesowe były tematem przewodnim piątkowego spotkania. Joanna Kasprzycka-Rosikoń oraz Jan Kasprzycki-Rosikoń z EY Crowdsourcing uraczyli nas bajkową, piękną opowieścią o wielkiej idei, crowdsourcingu i ponadprzeciętnym zaangażowaniu ludzi w realizację wspólnego celu. Przeciwwagą była prelekcja Jarosława Jaro Bienieckiego z Runmageddonu – traktująca o nadludzkim wysiłku, błotnych przeprawach i pracy w pocie czoła. Obie, na pozór różne miały jednak pewien niezwykle istotny punkt wspólny – biznesowy sukces i chęć podzielenia się swoją zawodową drogą ze społecznością questus academy.

millionyou questus

runmageddon questus

 

Już tęsknimy!

Nasze spotkanie, jak co roku podsumował dr Jerzy S. Czarnecki, opowiadając zgromadzonym o chaosie, regułach i sposobach na odnalezienie się w dynamicznie zmieniającym się biznesowym środowisku. Po prelekcji zaś nie pozostało nam już nic innego, jak udać się do pobliskiej karczmy i przedłużyć biznesowe i pozabiznesowe dywagacje o kolejnych kilka godzin 😉

Raz jeszcze dziękujemy Wam za inspirujące wydarzenie i tłumne przybycie na 25. edycję Best Practice. Już dziś tęsknimy za Wami i nie możemy doczekać się kolejnej okazji do spotkania. Mamy nadzieję, że podczas następnego eventu w kalendarzu questus academy – XXII Warsztatów Strategicznych (15-17.11) spotkamy się w jeszcze większym gronie!

Zachęcamy również do obejrzenia galerii z 25.  edycji Best Practice!

A tymczasem, życzymy Wam raz jeszcze udanych wakacji!